Zimna S

Chciałam przeczytać książkę o silnej postaci kobiecej i trafiłam na Zimna S proponowana przez Tanią Książkę, autorstwa Justyny Chrobak. Poniekąd okładka książki pozwala myśleć, że książka będzie o zabarwieniu erotycznym, ale to tylko okładka. Główna bohaterka od samego początku intryguje jednak w miarę rozwoju książki staje się coraz bardziej męcząca i irytująca.

 

Niestety zmylona ciekawą okładką sięgam po książkę z entuzjazmem. Niestety tym razem Justyna Chrobak daje nam do przeczytania bajkę o współczesnej księżnie, nieco rozkapryszonej. Główna bohaterka miała być Zimna S, kobietą niezależną o silnym charakterze a okazała się rozpieszczoną małolatą, która za pieniądze taty może pozwolić sobie na życie w luksusie. Nawet jako Pani Prezes własnej firmy zwala wszystkie swoje obowiązki na pracowników.

Na szczęście pozostali bohaterowie wywoływali u mnie dużo bardziej pozytywne odczucia, a cała historia jest naprawdę ciekawa i ekscytująca.

 

Zimna S. ?

Książkę czytałam pod lekkim przymusem dobrnięcia do końca, a szkoda… Relacja między bohaterami była dość “specyficzna” i nie czuć było w niej podłoża emocjonalnego. Jedynym fajnym momentem było zakończenie, które okazało się nie przewidywalne. Dla niego właściwie było warto przeczytać te 315 stron.

Była to moja kolejna książka autorstwa Justyny Chrobak, która znów nie zawiodła stylem pisarskim oraz przystępnym jeżykiem. Książkę czyta się niezwykle szybko. Akcja płynie do przodu, nie brakuje tajemnic oraz zagadek z przeszłości. Gdyby ciekawszy pomysł na postać głównej bohaterki, która niejednokrotnie irytowała mnie do takiego stopnia, że miałam odłożyć książkę i nigdy jej nie skończyć, książka byłaby na prawdę super.

Mimo wszystko polecam sięgnąć po książki od Świata Książek Justyny Chrobak, nie koniecznie zaczynając od Zimnej S 🙂

 

Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.