Zakres obowiązków

Zakres obowiązków to niewątpliwie jedna z lepszych książek, które przeczytałam w tym roku. Od samego początku  historia owiana tajemnicą. Książka jest niezwykle dynamiczna, akcja nie zwalnia przez całą książkę, a czytelnikowi nie pozwala się od niej oderwać.

Jak wszystkie książki Anny Langer tak i ta napisana jest w sposób precyzyjny. Dopracowane szczegóły i przepiękny język pozwalają zakochać się w tej pozycji. Niewątpliwie jest to potwierdzenie ogromnego talentu autorki i zachęcenie do sięgnięcie do jej kolejnych książek. Krótkie rozdziały powodują, że książkę czyta się bardzo szybko. Z  każdym rozdziałem sytuacja się zmienia i komplikuje. Poznajemy nowe fakty i tajemnice, które jeszcze bardziej zaciekawiają.

 

Zakres obowiązków

Trzech nieziemsko przystojnych mężczyzn i jedna kobieta. Niewątpliwie jest to temat na książkę dość kontrowersyjną i nietuzinkową.

Główna bohaterka Magda boryka się z wieloma problemami, nie może znaleźć szczęście. Postać mimo swojej przeszłości – dzieciństwa w domu dziecka, śmierci brata i problemów z matką alkoholiczką nie chce użalać się nad sobą. Próbuje znaleźć pracę i trafia na ciekawe ogłoszenie. W nowej pracy spotyka trzech przystojnych mężczyzn, którzy są jej szefami. Magda jest kobietą inteligentną, ale nie przerysowaną. Momentami widac jej bezradność, a nawet naiwność.

Spotkani mężczyźni – Adam, Mateusz, Szymon to właściciele agencji. Mimo rąbka tajemnicy tych bohaterów można polubić od pierwszej strony. Są to faceci pewni siebie z poczuciem humoru i z charakterkiem.  Szefowie firmy nie od początku przedstawiają prawdziwe zakresy obowiązków Magdzie.

Jedynym minusem są sceny erotyczne. Jak na erotyka przystało, chciałoby się mocnych i ciekawych momentów, a dostaje się zwykłe, krótkie opisy, które nie pobudzają wyobraźni. Czytałam już książki, gdzie jednak te sceny były dużo bardziej seksowne, erotyczne i rozwinięte. Jednak całość książki zdecydowanie oceniam na plus.

Mimo, że przeczytałam książkę kilka dni temu to nadal targają mną emocję.  Czekam na kolejne propozycje erotyczne od Taniej Książki.

 

Niegrzeczne święta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.