Zadbaj o odpowiedni wypoczynek malucha

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać o tym, że noworodek potrzebuje dużo snu. Warto więc wyjść naprzeciw jego potrzebom i zapewnić mu wypoczynek na możliwie najwyższym poziomie. Dobrym rozwiązaniem w tym zakresie okażą się leżaczki dla dzieci, które pozwalają na bezpieczny i komfortowy wypoczynek w każdej sytuacji. Na jaki model postawić, aby zapewnić dziecku to, co najlepsze? Zapraszam do lektury poniższego artykułu!

Marka to nie wszystko!

Nasza Mańka posiada dwa bujaczki, leżaczki dla dzieci – jeden ze znanej i lubianej ogólnie firmy Fisher Price, a drugi będący efektem nieco mniej znanego producenta Bright Stars.

Zdecydowanie lepszym jakościowo i wygodniejszym dla nas fotelikiem jest Bright Stars. Jeżeli chodzi o wykonanie to wygląda on solidnie, ma metalowe nogi. Jest to leżaczek bujaczek dla dzieci  wykorzystywany u nas od pierwszego dnia. Pewnie jeszcze długo nam posłuży, bo maksymalne obciążenie leżaczka to aż 18 kilogramów. Ostatnio była u mnie kuzynka z dwu letnim dzieckiem, które chętnie na nim siadało.

Zalety i wady leżaczka dla dzieci Bright Stars

Głównym i najważniejszym plusem tego leżaczka dla dzieci są 5 stopniowe pasy bezpieczeństwa. Możemy bez problemu wsadzić malucha do fotelika i gotować sobie obiad, co jest bardzo istotnym elementem. Kolejną zaletą produktu jest zdejmowane wyściełanie, które możemy prać w pralce. Jako minus leżaczka dla dzieci Bright Stars jest pałąk z zabawkami. Moja Mańka w ogóle z niego nie korzystała. Jest on za niski, co przysłania dziecku całą widoczność. Leżaczek posiada także funkcję wibracji oraz dźwięki, które pozwalają na umilenie czasu spędzanego na wypoczynku. Do tego dochodzi 24 miesięczna gwarancja.

Nie warto przepłacać!

Cena leżaczka to 219 zł, czyli podobnie jak leżaczka dla dzieci firmy Fisher Price. Jednak ten jest zdecydowanie lepiej wykonany, wygodniejszy i stabilniejszy. Nie płacimy tutaj przecież za markę. Zdecydowanie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.