Wróg mojego brata

Wszystkie szkolenia zrobione, projekty pokończone, więc mamy wakacje! Co najmniej 2 tygodnie! Więc nadszedł czas na nadrabianie pozycji książkowych. Jako pierwsza została wybrana książka – Wróg mojego brata od Wydawnictwa Edito Red.

 

Wróg mojego brata

Niestety moja pierwsza propozycja wakacyjna mnie nie porwała. Zapowiadała się super, fajna okładka, ciekawy początek. Jednak wraz z kolejną stroną okazywała się infantylna, a wydarzenia w niej męczyły. Oczekiwałam znaleźć w niej elementów dramatu, a znalazłam nieudaną komedię romantyczną. Kilka opisów faktycznie śmieszyły, ale większość wątków było przedstawione w absurdalny sposób.

Niestety najlepszą postacią w książce, którą się lubi mimo jej choroby psychicznej była babcia. Zabawne podejście do aranżowania ślubu wnuczki w XXI wieku jest jedynym ciekawym elementem. Chociaż ciągnięcie go przez całą książkę staję się nudę.

Powieść przedstawia historię i pierwszą miłość nastolatków i chyba też dla nastolatków została napisana. Przedstawia pierwszą miłość, pierwszy pocałunek i pierwsze zbliżenie. Nie znajdziemy w nim wojny gangów, czego oczekiwała po przeczytaniu tytułu, lecz problemy miłosne nastolatków. Książka jest cukierkowa i tacy też są w niej opisani bohaterowie.

 

Słodki oszust

 

Jedna myśli w temacie “Wróg mojego brata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.