wampirki dla dzieci

Wampirki dla dzieci! ISADORA MOON

Ostatnio w moje ręce wpadły dwie nowe powieści dla dzieci… Isadora Moon i zimowe czary oraz Isadora Moon idzie do szkoły! Pierwszy raz mam do czynienia z opowieściami dla tak małych dzieci w których występują wampirki i elfy!

To nie jest Zmierzch…. i całe szczęście, bo tematyka miłości wampira i człowieka była już przewałkowana…. Ale ja jako dorosła kobieta dalej uwielbiam magiczny świat wampirów, elfów, czy wilkołaków. I temu zadaniu sprostała Isandra Moon! Zakochałam się w niej od pierwszej strony, a jeżeli może ona przenieś nasze dzieci do trochę magicznego świata to zdecydowanie jestem na tak!

Zwyczajna niezwykła!

Isandra Moon jest niezwykła ponieważ jest córką elfa i wampira! Ma w sobie ich cechy! Mimo swojej niezwykłości ma zwyczajne problemy. Książka została wydana w kilku częściach, dziewczynka zmaga się z problemami w swoim magicznym świecie.

Isandra ma 6 lat i ta książka skierowana jest właśnie do dzieciaczków w podobnym wieku. Isandra uczy miłości, przyjaźni ale także pokazuje, że każdy z nas jest inny i należy go akceptować!

Isadora Moon i zimowe czary!

Urocza dziewczynka i jej śmieszne historie pozwalają na zakochanie się w niej nie tylko dzieci. Zaczarowana historia i jej przygody na śniegu są przeurocze. Historia opowiada o niezwykłej przyjaźni wampirkoelfki z wyczarowanym przyjacielem – bałwankiem. Niesamowita historia, a do tego dołączony przepis na pyszne zimowe pyszności! Zdecydowanie polecam dla małych i dużych czytelników! Świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla bajek w TV w długie zimowe wieczory!

 

Isadora Moon idzie do szkoły!

 

wampirki dla dzieci

Właśnie to była pierwsza część w której spotkałam cudowną dziewczynkę! Ona jest naprawdę cudowna, co zobaczymy na pięknych ilustracjach! Książki nie są zwyczajne, są po prostu piękne! Ilustracje świetnie komponują się z tekstem! Mądry, zwięzły tekst pozwoli dzieciom przezwyciężyć strach przed pójściem do szkoły oraz zaakceptowanie swojej inności!


 

Książki dla małych chłopców.

 

4 komentarze

  1. Cecha talentu jest niemoznosc pisania na zamowienie… Poza tym to Zgadzam sie z Toba w 100 i popieram w/w poglady w soposb preSubiektywny 🙂 E. Zegadlowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.