Wakacje z niemowlakiem

Wakacje z niemowlakiem! Rusinowo!

I w końcu mamy wakacje! Słońce nas rozpieszcza 🙂 Nic tylko wybrać się na wczasy! Ale jak? Przecież mam niemowlaka i to dość niesfornego! No właśnie? Jak przetrwać wakacyjny wyjazd i gdzie się wybrać na kilka dni? O tym i o Ośrodku Nadmorska Perełka napisze wam jak tylko wrócimy!

Na pierwsze wakacje z naszym maleństwem wybieramy się nad Polskie Morze. I właśnie tam udajemy się już w czwartek. Aby miło spędzić czas i mieć swobodę, również w gotowaniu posiłków dla małej, ale również dla mnie (dieta) wybraliśmy domki w Ośrodku Nadmorska Perełka! Zatem nie będzie mnie kilka dni, więc z góry przepraszam moich wiernych czytelników 🙂

Wakacje z niemowlakiem

Wybrałam domki Nadmorska Perełka ponieważ ma super zaplecze dla dzieci, bliskość morza i lasu. A co najważniejsze dla nas każdy domek  ma własną łazienkę i kuchnię. Dlatego nie będziemy musieli zastanawiać się nad posiłkami dla dziecka! Szczególnie to jest ważne w przypadku wakacji z niemowlakiem!

Dlaczego Rusinowo?

Nie lubię zatłoczonych plaż nad Bałtykiem. Dlatego wybraliśmy Rusinowo. Powietrze jest tu bardzo czyste – w okolicy nie ma żadnych zakładów przemysłowych, a bliskość morza zapewnia wysokie nasycenie jodem. Plaża jest tu szeroka i turyści nie muszą się na niej tłoczyć, jak to bywa w niektórych nadmorskich kurortach.

Już w przyszłym tygodniu opowiem wam i pokaże najlepsze zdjęcia z przepięknego Rusinowa!

Miłość jako najważniejszy czynnik zdrowego odżywiania dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.