W słońcu Dubaju

W słońcu Dubaju jest pikantnym romansem, w którym oprócz scen erotycznych znajdziemy spiski, intrygi i ciągłe zwroty akcji. Zakochałam się w tej książce, bo jest ona “o czymś”, co rzadko spotykamy w tego typu książkach. Autorka Monika Magoska – Suchar miała znakomity pomysł na fabułę, w którą zostały wplecione pikantne sceny erotyczne.

Główny bohater Peter Kelly, agent CIA, pracuje pod przykrywką jako Ambasador USA w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jego zadaniem jest zdobyć dla Amerykańskiego rządu tajemniczy Płomień, który w niewłaściwych rękach mógłby wyrządzić wiele złego. Aby go zdobyć wypracował przez lata znajomość i szacunek wśród mieszkańców jak i władz Emiratów. Bierze on udział w licytacji, której najwyższą stawką jest ręka młodej książniczki Safiji wraz z całym jej posagiem, czyli zagadkowym Płomieniem.

Już na początku tajemnicza piękność i Peter zawierają układ, który prowadzi do natychmiastowego zwrotu akcji i niebezpiecznych pościgów, bijatyk, wybuchów bomb i ogromnych pieniędzy. Wszystko to sprawia, że książka staje się mrocznym thrillerem, który wciąga do ostatniej strony.

 

 

 

W słońcu Dubaju

W słońcu Dubaju jest moim pierwszym spotkaniem z  piórem Moniki Magoskiej – Suchar i już wiem, że będę chętnie sięgać po kolejne pozycje. Książka jest naprawdę dobrze napisanym erotykiem (co w Polsce rzadko się zdarza), posiada dobrze rozwinięte wątki sensacyjne oraz elementy humorystyczne.W słońcu Dubaju przeniesiemy się również do kultury wschodu, gdzie to mężczyźni stanowią prawo, a kobiety nie mają prawa głosu.. Wprowadzenie w taką historię elementów fantastyki dla mnie jest nowością, którą kupuję! Autorka pokazuje świat polityki, który rządzi się swoimi prawami, a za pieniądze można kupić wszystko.

Gratuluje autorce talentu, który jest nieprzeciętny. Mam nadzieje, że sięgnę po inne jej pozycje. A tym czasem czekam na kolejne części cyklu Agent Kelly.

 

Anioł Wyzwolenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.