Utrata kontroli

Utrata kontroli to kolejna książka erotyczna spod pióra Eweliny Dobosz, która podbiła moje serce. Zawiera w sobie nie tylko wątki miłosne, ale również porusza trudne tematy. Historia trzyma w napięciu do samego końca dzięki świetnej kreacji bohaterów oraz ciekawej fabule.

W książce poznajemy dwóch głównych bohaterów: Agatę – wzięto prawniczkę, oraz Rafała – urzędnika celnego.  Ciekawym elementem książki jest przedstawienie  zawodu głównego bohatera. O ile zawód prawnika poruszany jest w wielu książka, tak pierwszy raz spotkałam się z urzędnikiem celno – skarbowym. Bohaterów łączy praca, on próbuje zwalczyć oszustwa podatkowe w kancelarii Agaty. Jednak praca schodzi na drugi tor gdy pojawiają się uczucia namiętności i pożądanie.

Wyłudzenia podatkowe, oszustwa oraz mafia wpływają na przebieg książki. Pojawiające się uczucie i namiętność jest świetnie osadzonym tłem do całości. Zakazana miłość będzie źle wpływać na pracę bohaterów. Utrata kontroli jest erotykiem, który oferuje nam coś więcej niż tylko sceny namiętności. Autorka postawiła na wciągającą i pełną napięcia historię.  Do ostatnich stron nie wiadomo, czy Agata jest winna zarzucanych jej czynów.

Utrata kontroli

Utrata kontroli jest pierwszym tomem nowej serii – Zakazane relacje, która pokazuje znaczenie uczuć oraz walkę z nimi.  Świetne połączenie romansu ale również elementów obyczajówki daje lekturę, która zaskakuje. Styl autorki polubiłam od przeczytania jej pierwszej książki (Droga na szczyt) , a Utrata kontroli podbija tą sympatię. Każdy element powieści ma wpływ na całą fabułę. Do samego końca poprzez przedstawianie mylących tropów nie byłam pewna co do niewinności Agaty.

 

To gorąca, intrygująca i seksowna pozycja czytelnicza, które zdecydowanie uprzyjemni Wam letnie wieczory. Książka jest pierwszą wakacyjną propozycją, której długo nie zapomnę, a Ewelina Dobosz ląduje na moją listę ulubionych autorek.

Erotyk Eweliny Dobosz od Taniej Książki to dla mnie strzał w 10!

 

 

Droga na szczyt

Jedna myśli w temacie “Utrata kontroli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.