Tablet edukacyjny dla dzieci!

Ostatnio przez przypadek skasowałam wszystkie wasze komentarze, co mnie bardzo zdenerwowało i nawet przez chwilę poczułam zrezygnowanie, ale potem trafiam na nową statystykę i jest was coraz więcej… A do tego na mojej półce są kolejne ciekawości do recenzji – tym razem tablet edukacyjny!

Gdy dostałam propozycję od firmy promki24 zrecenzowania tabletu edukacyjnego dla dzieci, podeszłam do tego raczej sceptycznie. My nadal uwielbiamy klocki i zabawki, które raczej nie dzwonią, śpiewają i nie wydają dziwnych dźwięków. No, ale dobra, przecież ni muszę pochwalić tego sprzętu. Moje negatywne przekonanie utwierdziło się w momencie, kiedy go dostałam.

 

tablet edukacyjny

 

Nie wygląda na super zabawkę, ale przecież nie ocenia się “książki po okładce”. I chyba muszę to potwierdzić!

Tablet edukacyjny dla malucha?

Wygląd nie sprzyja chęci sięgnięcia po tą zabawkę, a sformułowanie “Made in China” odstraszyło moje uszy, w których ciągle brzmią zwierzęta z chińskich organków. Tym razem jest inaczej! Nazwa tablet edukacyjny w tym przypadku jest trafiony. Super alternatywa dla drogich i nie do końca przydatnych zabawek, z kilkoma rodzajami zwrotów angielsko – polskich. W tym przypadku mamy całą game zabaw – nazwy i dźwięki zwierząt, różnego rodzaju muzyka i śpiewy, a co dla mnie najważniejsze  możliwość regulacji głośności. Dla matek, które chcą popołudniami chwilę wyciszyć się to super sprawa. Na pewno nasz maluch będzie sam bawił się tabletem edukacyjnym przez kilka a nawet kilkanaście minut!

A gdy się znudzi możesz razem z maluchem zaśpiewać angielski alfabet, czy proste wpadające w ucho piosenki!

tablet edukacyjny

Co dla mnie bardzo istotne, zabawka jest w przystępnej cenie – we wspomnianym wcześniej sklepie – obecnie mamy promocję i taką zabawkę możemy kupić za nie całe 60 zł! Zabawka w pełni warta tej ceny! A co najważniejsze będzie u nas w domu w ciągu 3 dni! Za nie wielką cenę można kupić sobie codzienną ciepłą kawę i bez wyrzutów sumienia, bo zabawka na prawdę rozwija! Szczerze polecam tablet, jak i sklep:

 

promki24.pl

 

Mapa zdrapka – urozmaicenie pokoju dziecięcego!

11 komentarzy

  1. Ojoj, to teraz uważaj aby nie skasować komentarzy. A taki tablet to super sprawa dla malucha dobrze wpływa na jego rozwój, szczególnie nauka języków obcych.

  2. Rzeczywiście wydaje się być bardzo fajnym pomysłem. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach małe Dzieci kochają technologię. A taka wersja nie psuje im oczu 🙂

  3. W dzisiejszych czasach dzieciaki od samego początku korzystają z tabletów, telefonów. Fajnie, żeby służyły im od czegoś pożytecznego 😉

  4. Moja córka zawsze lubiła takie zabawki, a teraz odziedziczył je po niej synek, chodzi właśnie z tego typu tablecikiem, puszcza sobie piosenki i tańczy do nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.