Szczęśliwa bez winy.

Szczęśliwa bez winy. Jak uwolnić się od poczucia winy i odnaleźć drogę do szczęścia to pierwszy poradnik motywacyjny, po który musisz sięgnąć w 2022 roku. Książka autorstwa Anny Prelewicz i Macieja Bennewicza jest poradnikiem skomponowanym wokół buddyjskiej praktyki, który pozwala wyzwolić i oczyścić swój umysł.

 

Szczęśliwa bez winy

Książka zawiera krótkie opowiadania o charakterze filozoficznym. Z pozoru znajdziemy w niej proste historię, jednak wypełnienie ich metaforami i symbolami pozwoli nam znaleźć w nich głębszy sens i przesłanie. Każda historia jest inna, a w trakcie ich czytania odczuwa się wiele emocji. Wszystko po to, żeby odnaleźć przebaczenie dla samej siebie i zacząć czuć szczęście.

Książkę przeczytałam już dawno temu, jednak naładowanie emocjami nie pozwoliło mi popracować nad nimi, a zakończenie roku i postanowienia noworoczne to dobry moment by sięgnąć po nią po raz kolejny i przepracować każdą opowieść jeszcze raz. Jestem pewna, że pozwoli mi to wyzbyć się wielu negatywnych emocji. Po głębszym zastanowieniu uważam, że jest to jeden z lepszych poradników jakie ostatnim czasie trafiły do moich rąk. Serdecznie polecam tym, którzy mają tendencje do nadmiernego zamartwiania się oraz szukania winy w samej sobie. Pozwólmy być sobie szczęśliwymi!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.