Świat książki dla malucha

Mamo, co to jest księżyc? Pytania i brak odpowiedzi. Księżyc to …. właśnie odpowiednią interpretację tego pytania oraz innych o kosmosie, księżycu i planetach dostarcza nam Świat książki.

Dzisiaj mam dla was dwie propozycje od Świat książki, które pomogą w rozwoju malucha. Pierwsza jak już wspomniałam – “Co to jest księżyc?, a druga okaże się pomocna dla maluchów, które lubią spać z nami w łóżku.

 

1. Co to jest księżyc?

Co to jest księżyc? Książka z okienkami. Moje pierwsze pytania

Propozycja Świata Książek z otwieranymi okienkami. Dzieci w okienkach znajdą odpowiedzi na najbardziej nurtujące je pytania o wszechświecie, a może być ona początkiem fascynacji księżyca i astrologi dla malucha. Kto wie, może w Polsce za kilkanaście lat będziemy mieć następnego Armstronga.

Jedynym dla mnie problemem jest dość ciemna szata graficzna, która często nudzi i odstrasza, ale chyba tylko dorosłych, bo mój maluch chętnie odkrywa kolejne okienka. Niestety jest jeszcze za mała by podróżować razem z rakietą i książką, ale na pewno za kilka lat będzie idealna. Tak więc książka dla 6-7 latka, dziecka, które samo zada pytanie: Czym jest księżyc?

 

Czas do łóżeczka.

Czas do łóżeczka! Małe wielkie wyzwania

Małe wielkie wyzwania! Tak, to jest wyzwanie, by dziecko spało w swoim łóżeczku, a jeszcze większe w swoim pokoju. Na szczęście nas to jeszcze nie do końca dotyczy, bo nasza mała ma zaledwie półtora roczku, ale książkę chowam głęboko do szuflady, jaką tą która będzie czekać na swój czas.

A co do samej książki to niezwykle barwne opowiadanie zachęcające dziecko do samodzielnego spania. Książeczka zawiera również praktyczne porady dla rodziców, bo wiem, że będzie to ciężki czas nie tylko dla malucha.

Dziękujemy:

 

Księgarnia - zobacz na Ceneo.pl

Świat książki dla dzieci!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.