Świat książki dla dzieci!

Zawsze przed Bożym Narodzeniem zastanawiamy się co kupić maluchom! Tym najmniejszym oczywiście zabawki, które walają się po całym domu, a co z tymi nieco większymi! Może by tak odwiedzić Świat Książki dla dzieci wybrać coś nadzwyczajnego!

Dla mnie książka to na prawdę fajny prezent, a książka która pomoże dzieciakom zdobyć wiedzę w mało nachalny sposób to idealny prezent. Dlatego na pomoc kolejny raz przychodzi mi świat książki Dla dzieci proponuje coś niezwykłego!

Pierwsza propozycja dzięki którym odkryjemy pierwiastki!

Chemia, każdy pomyślał w tej chwili! Kto chciałby spędzać z nią wolny czas! Ale uwierzcie mi, z tą książką nasze dzieciaki nie zorientują się, że się uczą!

 

Książka w sposób nie nachalny przeprowadza nas do chemicznego świata, pokazuje że cały wszechświat oparty jest na 118 pierwiastkach. A ciekawostki są schowane pod super okienkami z których dowiadujemy się na prawdę pożytecznych rzeczy.

Książka nadaje się do dzieci, które zaczynają swoją przygodę z chemią, ale również dla dzieciaków u których chcemy rozwinąć ciekawe zainteresowanie. Super pomoc w szkole, ale także rozwiązanie na zimowe wieczory. Wiedza jest tak obszerna, że nawet mnie z wykształcenia inżyniera książka oświeciła w wielu płaszczyznach!

Niewątpliwie Świat Książki kolejny raz dla dzieciaka proponuje coś fajnego!

 

Druga propozycja dla zaawansowanego gracza!

Boimy się o nasze pociechy, że są uzależnione od komputerów i gier! A może czas by uzależnić dzieciaka od wiedzy dotyczącej komputerów i wychować pokolenie super informatyków! A do tego będzie niezbędna kolejna propozycja która wylądowała ostatnio w mojej skrzynce pocztowej!

 

Dzieciaki dowiedzą się z czego zbudowany jest współczesny komputer, jak współpracuje z myszą i kiedy powstał pierwszy komputer! Wszystko to w eleganckiej twardej oprawie z fajnymi ilustracjami, które można otworzyć i odkryć kolejny sekret! Jestem pewna, że każdy zapalony gracz będzie chciał zdobyć wiedzę jak wygląda programowanie i skąd bierze się Internet!

 

 

 

 

Wampirki dla dzieci! ISADORA MOON

Jedna myśli w temacie “Świat książki dla dzieci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.