Śmierć przychodzi pocztą

Śmierć przychodzi pocztą i pierwsza współpraca z wydawnictwem Dreams. Przyznam, że niechętnie zabrałam się za jej czytanie, ponieważ jest to 2 tom cyklu Zagadek Hidden Springs. Jednak gdy tylko zaczęłam szybko wciągnęłam się w fabułę i od razu polubiłam bohaterów.

 

Hidden Springs,małe senne, miasteczko w którym niewiele się dzieje. Wszyscy mieszkańcy miasta się znają, a społeczeństwo starzeje się. Zastępca szeryfa Michael Keane pewnego dnia ratuje samobójce przed skokiem z mostu.  Nagle staje sie bohaterem całego społeczeństwa. Jednak po akcji ratunkowej słyszy od domniemanego samobójcy, że “Będziesz załował, że mnie nie popchnąłeś”. To zdanie nie daje spokoju bohaterowi i ciągle odczuwa stres. Okazuje się, że nagle przychodzi do niego list… I zaczyna się walka z czasem.

Śmierć przychodzi pocztą

“Śmierć przychodzi pocztą” nie jest porywającym kryminałem, jednak w moich oczach jest powieścią detektywistyczną. Książkę przyjemnie się czyta, mimo ilości stron można z nią spędzić przyjemnie popołudnie. Ciekawa historia i nietuzinkowe zakończenie to coś, dzięki czemu będę chciała sięgnąć po następną część.

 

Brassel – Tomasz Kocowski

Jedna myśli w temacie “Śmierć przychodzi pocztą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.