Słodki oszust

Słodki oszust to lekka, 150-stronicowa książka, która sprawdzi się na upalny dzień. Świetna fabuła i ciekawy styl pisarski dostarczy nam rozrywki.

Słodki Oszust to moje pierwsze spotkanie z Laurelin Paige i niewątpliwie udane. Trochę rozczarowana drobnością tej książki, przez co przeczytanie tej opowieści zajęło mi kilka godzin. Odniosłam wrażenie, że jest to wprowadzenie do tego, co będzie w kolejnych częsciach. Jednak książka mimo tego, ujęła mnie.

 

 

 

Słodki Oszust – Erotyk od Taniej Książki

W książce poznajemy historię miłosną osób ze znaczną różnicą wieku. Oboje – Audrey i Dylan odwiedzają Nowy Jork i tam poznają się na kolacji biznesowej. Od pierwszej chwili wyczuwalna jest dla czytelnika chęmia między nimi. Młoda 19tnastolatka jest nieco przemądrzała i nadgorliwa, lecz pełna uroku. On jest natomiast poważny i za dużo myśli. Oboje deklarują, że nie szukają miłości, tylko niezobowiązującej namiętności.

Nagle szalona prośba bohaterki, przewraca do góry nogami 40-sto letniego Dylana. Dziewczyna testuje cierpliwość bohatera, poprzez swoją spontaniczność oraz szaleństwo. Historia niejednokrotnie powoduje uśmiech na twarzy, a po przeczytaniu zostawia niedosyt. Chciałoby się jeszcze raz wrócić do historii i poznać jej dalsze losy. Książka jest zdecydowanie za krótka i za mało rozwinięta. Mam wrażenie, że skończyła się, zanim tak naprawdę się zaczęła. Wszystko działo się w niej błyskawicznie i zostało opisane w dość powierzchowny sposób.

Przedstawiona historia jest ciekawa, sceny miłosne rozpalają do czerwoności. Jednak nie znajdziemy w niej szybkiej akcji, lecz przewidywalną historię.  Czyta się ją bardzo dobrze, lekkie pióro autorki powoduje, że książkę czyta się szybko. Czytając ją ubawiłam się wyśmienicie i nie wątpliwie sięgnę po kolejne części z serii Niegrzeczny Duet. Ciekawe zakończenie powoduje, że nie mogę się doczekać kolejnej części. Na szczęście kolejny tom już w lipcu.

 

Ostrze

 

 

 

Jedna myśli w temacie “Słodki oszust

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.