Rywalizacja

Po ostatniej przygodzie z książką, ciężko mi było się zabrać za coś nowego. Pogoda również nie sprzyjała wieczorom z książką. Jednak musze szybko do was wrócić, tym razem z nową propozycją Laurelin Paige – Rywalizacja.

Czy książka Rywalizacja od Taniej Książki przypadła mi do gustu? Ciężko to stwierdzić, ponieważ oczekiwałam od niej czegoś innego. Na pewno mnie zaskoczyła, ale czy zawiodła?

 

Rywalizacja

Książka jest przede wszystkim inna, niż erotyki, które zazwyczaj trafiają na moje półki. Przede wszystkim główna bohaterka – Celia jest silną kobietą, energiczną z planem na życie. Mimo bogatego ojca stara się w życiu osiągnąć coś sama i dąży twardo do realizacji swoich celów.  Celia, pozbawiona jest uczuć, grać na uczuciach innych. Niestety problemem staje się moment, kiedy spotyka mężczyznę – Edwarda, który jest nieco lepszy w Jej własną grę.

Edward to milioner, który do wszystkiego doszedł sam. Założył własną firmę i osiągnął sukces. Od samego początku go polubiłam mimo jego aroganckiego sposobu bycia.  Ma też swoją małą tajemnicę…

Książka pokazuje relacje dwóch silnych charakterów, którzy lubią pieniądze, władzę i dobrą zabawę. Jednak dla każdego z nich dobra zabawa znaczy coś innego. Czy tak różne osoby będą w stanie się w sobie zakochać?

 

Książka Rywalizacja była moją pierwszą autorstwa Laurelin Paige, ale mam nadzieje, że nie ostatnią. Autorka ma lekkie pióro, a historia przedstawiona w książce była lekka, dobrze i szybko się ją czytało. W tej książce zastosowano narrację,  z punktu widzenia Celi co czasem męczyło. Chciałam dowiedzieć się co czuje Edward, poznać jego zamiary. Mimo wszystko nie mogę doczekać sie kontynuacji książki, która mocno mnie zaciekawiła.

Mimo, że Rywalizacja przypadła mi do gustu, muszę zaznaczyć, że jest ona dość specyficzna. Nie każdy pokocha erotyk w którym nie znajdziemy romantycznych scen, a miłość będzie równoznaczna z inwestycją. Jednak obiecuje wam, że gdy dobrniecie do końca to nie będziecie mogli doczekać się kolejnej części.

 

 

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.