Revers Cosmetics

Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka, otrzymałam od Revers Cosmetics piękną paczkę z kosmetykami. Dla mnie recenzja kosmetyków jest nowością, ale postaram się 🙂 A więc zaczynamy 🙂

Otrzymana paczka była wypełniona po brzegi więc oczywiście zaświeciły mi się oczy 🙂 Chociaż na codzień nie przepadam za pełnym makijażem, ale są rzeczy, które muszę mieć podkreślone. A są to oczy, duże podkreślone oczy. Ale o tym później.

Puder prasowany FIX MAT

Tego pudru używam okazjonalnie od dwóch tygodni. Jako, że nie mam czasu na poprawę makijażu w ciągu dnia, moje kosmetyki muszą być pewne. I z tym pudrem nie było problemu. W ogóle nie potrzebowałam poprawy makijażu.

Opakowanie pudru jest solidne, a więc bez problemu można go wrzucić do torebki. Niektóre pudry mają dość intensywne zapachy, które nieraz zniechęcają do ich użycia. W tym przypadku nie było takiego problemu. Nawet po otwarciu nowego kosmetyku, zapach był niewyczuwalny. Jest to dla mnie bardzo duży plus, ponieważ nie lubię kosmetyków perfumowanych.
Odpowiedni jest do każdego rodzaju cery, a cztery rodzaje kolorystyki sprawią, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Użycie go wraz z podkładem sprawi, że będziemy mieć pewność, że nasza cera jest idealnie matowa.

Revers Cosmetics w swojej ofercie ma całą bazę produktów, które pomogą nam w codziennym makijażu i sprawdzą się jako niezawodne kosmetyki wielkiego wyjścia. Oczywiście na wielki wieczór by mieć pewność, że nasza twarzy wygląda obłędnie polecam uzupełnienie makijażu o:

Niezawodnym elementem w makijażu okazała się przedziwna pomadka/błyszczyk. Zaskoczyła mnie swoim wyglądem, ale również trwałością. Pomadka do ust w płynie VIVAT SHINE LIQUID LIPSTICK od REVERS COSMETICS niewątpliwie wygląda przepięknie i byłam pełni zdziwiona, że jest tak prosta w użyciu jak błyszczyk.

Oczy i Revers Cosmetics

 

Od wielu lat szukam tuszu do rzęs, który na dobre zagości w mojej kosmetyczce. Każdy nowy tusz szybko mi się nudzi i szukam czegoś nowego.

Tym razem przesłany Maskara EPIC DRAMA Big Volume & Push Up przy pierwszych użytkowaniach trafił w mój czuły punkt. Jak sama nazwa wskazuje tusz pogrubia ale także podnosi rzęsy. Razem w połączeniu z elaynerem (którego używam tylko w wyjątkowych okazjach) i Kredkce automatyczna do brwi EYE BROW ARTIST DARK BROW może zrobić cuda. Łatwość użycia, brak zacieków i długotrwały efekt długich i świerzych rzęs to coś, czego szukałam. Co ważne dla mnie, nie wywołuje on nie chcianych łez tylko uśmiech po efekcie końcowym.

 

Revers Cosmetics

Podsumowując, otrzymane kosmetyki zdecydowanie przypadły mi do gustu. Tym bardziej jestem zaskoczona, że jak dotąd nie znałam firmy Revers Cosmetics, a produkty są trwałe, wygodne w użyciu i nie zabijają ceną. Nie wywołują u mnie żadnych reakcji alergicznych i spełniają swoje zadanie.

Serdecznie polecam 🙂

Droga na szczyt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.