Ratujmy kręgosłup Łukasza

Witam was po troszkę dłuższym czasie niż zwykle! Moje myśli i moje działania w tym czasie zmierzały w całkowicie innym kierunku! Pomagamy i Ratujemy Kręgosłup Łukasza.

Pierwszy raz zaangażowałam się w działania charytatywne, a czemu? Bo zawsze uważałam, że nie możemy zbawić całego świata, a nasza pomoc to jedna igła w stogu siana… Oczywiście jak już wcześniej wspomniałam pomagałam i wspierałam WOŚP, czy przelewałam drobne sumy na fundację, tym razem staram się działać aktywnie.

Poznajcie Łukasza.

Łukasz walczy z wrodzoną łamliwością kości (typ V) OSTEOGENESIS IMPERFECTA. Jest to choroba genetyczna, która objawia się kruchością kości. Chłopiec ma za sobą 39 złamań, w tym 13 złamań kręgosłupa. Jego kręgosłup jest tak kruchy, że zwykłe kichnięcie powoduje złamanie kręgłow, które obniżają się i wzajemnie się miażdżą.

Gdy pierwszy raz przeczytałam te informację dziękowałam Bogu, że nasza Maniusia jest zdrowa, a następnie później pomyślałam, co może przeżywać mama Łukasza – dzielna p.Ania walczy o zdrowie dziecka! Dlatego ja młoda, świeża matka podjęłam walkę razem z nią. Niestety nie jestem w stanie przekazać dużych pieniążków Łukaszowi, ale jestem w stanie o tym mówić i pisać.
Nie jestem osobą która interesuje się polityką, nie dostaje i nie wiem czy będę pobierać 500+, nie mówie głośno czy jestem za pomocą najbiedniejszych czy nie, ja sama walcze o to co mam! Ale mogę i mam siłę walczyć o byt i o fajne wakację, ale pojawia się historia p. Ani, która bez pomocy, sama musi walczyć o zdrowie syna! Dlatego apeluje, połączmy siły, my matki, połączmy się i pomóżmy Łukaszowi.

Ratujmy kręgosłup

Jak można pomóc?

http://ratujmylukaszka.pl/darowizna/

Link powyżej kieruje nas do strony w której dowiadujemy się o całej historii Łukasza i jego mamy. Jeżeli chcecie pomóc udostępnijcie na swoim blogu i przekażcie drobną kwotę. Na pewno nie zbiedniejecie odmawiając sobie loda w ten upalny dzień, a Łukasz będzie miał większą szansę.

Drugim sposobem pomocy jest przekazanie gadżetów/produktów do licytacji bądź podjęcie licytacji.

https://www.facebook.com/groups/397483627517602/

Do tej pory wsparła nas:

(Nie) spodziewane zmiany!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.