Rage # romans mafijny

 Rage to trzecia część serii # romans mafijny i zarazem moje pierwsze spotkanie z tą serią. Przez nieuwagę zamówiłam sobie z wydawnictwa EditoRed trzecią część trylogii i obawiałam się, że książka jest typową kontynuacją poprzednich części. Na szczęście bez problemu można ją czytać jako pojedynczy romans.

W książce poznajemy Jacoba i Sergieja, którzy zmagają się z przeszłością. Jacob spotyka demona – człowieka, przez którego stracił swoją żonę, a jego sistra i córka mogły stać się ofiarami handlem ludżmi. Na pomoc przychodzi mu przyjaciej rosyjski mafiozo – Sergiej.  Bohaterowie łączą się przez chęć zesmty na tym samym człowieku.

 

# romans mafijny

Autorka Alicja Skirgajłło w książce porusza ważne tematy – zmuszanie do prostytucji i handel ludźmi. Lekki styl pisarski szybko prowadzi nas przez całą książkę. Fabuła jest przemyślana, a czytelnik sięgając po Rage na pewno nie będzie się nudzić.  W książce znajdują się mocne, przesycone przemocą wątki miłosne, ale także miłość i pożądanie. Mimo ciężkiej fabuły znajdziemy w nim wiele elementów dowcipnych.

Zdecydowanie pierwsze spotkanie z Panią Alicją uznaję za bardzo udane i teraz nadszedł czas na nadrobienie poprzednich dwóch części. Książka wzbudziła we mnie zainteresowanie od pierwszych stron i nie odpuszcza do ostatnich.

 

Wybierz mnie!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.