Psi patrol i inni od MSZ

Psi Patrol to ostatnio jedna z ulubionych bajek wszystkich dzieci, ale mam wrażenie, że znienawidzona przed rodziców. Tym razem Media Servis Zawada proponuje jak fascynację Chasem, Zuma i innymi zamienić w świetną rozwijającą zabawę.

Jak co miesiąc przyszła do mnie wypchana po brzegi paczuszka z nowościami od Media Servis Zawada  jednak i tym razem pokaże Wam w co warto zainwestować.

Jesteśmy fanami naklejek i naklejania! Nie koniecznie tylko w wyznaczone miejsca, ale również wykorzystujemy je w celu ozdabiania rysunków na bloki, ale czasem lądują na naszych skarpetkach czy piżamach. Dlatego nie mogłam Wam nie pokazać nowych gazetek z naklejkami.

Psi patrol

Tym razem znajdziemy dodatkowe naklejki w gazetkach poświęconych Psiemu Patrolowi, Śwince Peppie, LOL oraz nowej bajce 44 koty. Super sprawą jest to, że oprócz naklejek, które wykorzystamy do rozwiązania zadań w książeczce dostajemy jeszcze prawie 200 dodatkowych naklejek, które możemy przyklejać wszędzie. Są to gazetki, które kupimy w niskiej cenie, a na pewno dostarczą naszym maluchom wiele godzin zabawy i naklejania.

Naklejki rozwijają wyobraźnie, wpływają pozytywnie na motorykę małą naszych maluchów i pozwalają na wytchnienie rodzicom.

Zadania do ścierania

Uwielbiam serię książek z dołączonym mazakiem suchościeralnym i książeczki do wypełniania. Mogą być one wykorzystywane wielokrotnie, wystarczy byś poświęciła kilka minut na dokładne wytarcie stron książeczki dołączoną do mazaka gumką. Są to książki w które warto zainwestować zwłaszcza w przypadku nauki pisania maluchów.

Otrzymane książeczki zawierają w sobie wiele ciekawych zadań. Pomagają one maluchowi w opanowaniu trzymania długopisu i rysowaniu zgodnie z zaleceniami. Praca z tymi książeczkami pomoże dziecku w zdobywaniu umiejętności pisania i malowania. Książki zawierają wiele zadań na każdym poziomie. Niektóre będą łatwe i nasz maluch poradzi sobie z nimi za pierwszym razem, inne wymagają wyćwiczenia małej rączki.

 

 

Nowości od MSZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.