Przypadkowy narzeczony

Przypadkowy narzeczony jest tomem pierwszym z cyklu #czterywesela , który niewątpliwe przypomina dobrą komedię romantyczną. Książka mimo, że jest przewidywalna i kończy się happy endem, jest świetnie napisana i potrafi niejednokrotnie rozbawić.

Tym razem sięgam po romans Taniej Książki , który czytało się bardzo szybko i przyjemnie. Akcja książki toczy się tylko parę dni i obejmuje przygotowania do “fikcyjnego” ślubu bohaterów.  Autorka Denise Grover Swank pokazuje nam poznawanie się głównych bohaterów i powstanie ich miłości.

Megan i Josh od poznania idealnie do siebie pasowali, połączył ich los i lot samolotem. Każde z nich w “udawanym” weselu miało inne cele, jednak one z czasem wypadły na drugi plan. Pierwszym i głównym wątkiem tej książki była rodząca się miłość.

Kreacje postaci w książce zachwycają. Megan jest zaradną, mądrą kobietą a mimo to ma problemy i słabości z którymi musi się zmierzyć. Lubię czytać książki o skomplikowanych relacjach matka – córka, a te były wyjątkowo nieprawdopodobne. Czasem one śmieszyły, a czasem denerwowały. Mimo wszystko, wygrała miłość i także ta rodzicielska.

Josh jest mężczyzną, który boryka się między wyborem: miłości i swoim szczęściem, a losem swoich przyjaciół i pracowników swojej firmy. Ale nie martwcie się, jak to na komedię romantyczną przystało okazało się, że znalezienie rozwiązania nie będzie trudne.

 

Przypadkowy narzeczony

Książka jest lekką komedią romantyczną, którą świetnie się czyta. Nutka komedii i lekkość wątków sprawiają, że chcę ją obejrzeć na szklanym ekranie (mimo, że nie oglądam filmów 😛 ). Fajnie, że książka nie przedstawia wielkich dramatów, bohaterowie są zaradni, myślą o innych i potrafią cieszyć się mimo wszelkich przeciwności.

Przypadkowy narzeczony to książka dla każdego.

 

Atlas Kosmosu

Jedna myśli w temacie “Przypadkowy narzeczony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.