Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Przeznaczenie dusz to książka napisana przez dyplomowanego hipnoterapeutę prowadzący prywatną praktykę dr Micheala Newtona. Wyniki badań przedstawione w książce dotyczą relacji z pozaziemskich wędrówek dusz. Szczegółowe opisu pochodzą z osobiście przeprowadzonych przez dr Newtona sesji regresji LBL (Life Between Lives – życie między wcieleniami) z ponad 7 tysiącami pacjentów.

Otrzymując ksiażkę Przeznaczenie dusz dość sceptycznie podchodziłam do tego temu, a podobne badania i hipnozę uważałam jako coś ciekawego w filmach.

 

 

Hipnoza?

Przeznaczenie dusz od Taniej książki  przedstawia relację osób będących w stanie głębokiej hipnozy, które opisują to, co wydarzyło się pomiędzy ich poprzednimi ich życiami na Ziemi. W książce znajdziemy  barwne szczegóły dotyczące odczuć badanych dusz w chwili śmierci.

Już sama hipnoza jest tematyką kontrowersyjna, a do tego książka dokłada reinkarnacje i inkarnacje! Nie jest to książka dla sceptyków w tym temacie, ani dla osób które chcą się odprężyć wieczorem. Jest dość ciężka, czasami trzeba chwili by wszystko dokładnie zrozumieć. Jednak odpowiada na pytania, które dręczą nas od dawna:

– Jak wygląda świat dusz,
– Jak dusze po śmierci nawiązują kontakty z żywymi bliskimi,
– Dlaczego po śmierci, niektóre dusze zwlekają z opuszczeniem Ziemi,
– Co to jest duchowy dualizm; czyli jak dusza dzieli esencję swojej energii,
– Jak brzmią imiona dusz?

Czy odpowiedzi są rzeczywiste, nie wiem… ale książka na pewno nie pozostanie bez zapamiętania.

Dowiedziałam się z niej dlaczego jesteśmy na Ziemi i o dziwo ten temat jest do przyjęcia przez mój ścisły umysł, ale historia o duchowych miejscach, do których udajemy się po śmierci, czy o duchowych przewodnikach i radzie mędrców, którzy spotykają się i rozmawiają z nami/duszami po i przed każdym życiem jest nie do ogarnięcia. Czasami miałam wrażenie, że czytam nie do końca udaną historie science fiction, a nie dokument. Jednak ciekawość zmusiła mnie do dokończenia książki.

Przeznaczenie dusz

 

Książka Przeznaczenie dusz otrzymana od Taniej Książki zmusiła mnie do myślenia na ten temat i analizy. W niektórych momentach zmieniła całkowicie to w co wcześniej wierzyłam i nie wątpliwie zmusi w niedługim czasie do sięgnięcia o następne książki dr Newtona. Jednak nie do końca wierzę wszystko we wszystko w co przeczytałam, a hipnoza dalej jest tematem nie do końca zrozumiałym.

 

 

Zegarki męskie - porównaj na Ceneo

4 komentarze

  1. Super opis… chyba się przekonam i przeczytam.

    Sama sceptycznie podchodzę do takiej literatury… ale to mnie zaciekawiło.

    Dziękuję 🙂

    a tak w ogóle świetny blog 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.