Przeklęty kontrakt

Przeklęty kontrakt to niewątpliwie dobrze zapowiadający się romans z nutą humoru, ale i wzruszeń. Historia przy której na pewno się odprężysz i miło spędzisz czas.

Przeklęty kontrakt

Książka zawiera w sobie dość przewidywalną historię, którą nie raz czytało się w innych książkach, czy oglądało w filmach. Jednak lekkość pióra Melanie Moreland sprawiła, że w cale mi to nie przeszkadzało. Rozwój sytuacji był jasny, a historia nie mogła potoczyć się inaczej.

Bohaterowie – twardy i nieziemsko przystojny Richard i skrzywdzona przez życie, biedna Katherina. To co połączy tych dwojga to przedziwny kontrakt – udawane małżeństwo. Niezwykle ciekawy sposób przedstawienia bohaterów jak i historii. Różność charakterów bohaterów sprawia, że chce się poznać dalej historię ich miłości. Bo oczywiście tak skończy się ta książka… Chyba nikt nie spodziewał się innego zakończenia.
Jednak oprócz miłości i przyjaźni poznajemy historię rodzin i ich znaczenie na kształtowanie się osobowości. Książka ukazuje jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić dla swoich bliskich i jak bardzo boimy się ich stracić.

Dużym plusem tej książki jest duża dawka humoru, cięte riposty głównych bohaterów. Ich dialogi zawsze wywołują całą gammę emocji od uśmiechu po wzruszenie. Tych bohaterów zwyczajnie się lubi. Zdecydowanie jestem zachwycona tą książką i chętnie sięgnę po następne @MelanieMoreland.

 

Kosmetyki idealne na lato

 

Winny

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.