buciki prezenty dla noworodków

Prezenty dla noworodków.

Tak się stało, że moja Maniusia nie jest już najmłodszym dzieckiem. Na świat przyszła malutka bo tylko 3 kilowa dziewczynka. Wszyscy zachwyceni zdrowym szczęściem mojej siostry, a my wybieramy się do nich z przywitaniem maluszka. Co kupić by prezent był oryginalny i przydatny. Jakie polecam prezenty dla noworodków?

Świat oszalał, dzisiaj nowoonarodzone dziecko ma wszystko. I co ma zrobić taka kochająca ciocia jakby chciała odwiedzić malca z prezentem. Kupić kolejne śpiochy, czy za dużą sukienkę. Chyba ta moda już przeminęła, chociaż Mańka dalej ma w szafie sukienki, w których będzie chodzić za rok. Ach jaka ja byłam zła, że muszę gromadzić pół szafy ubrań, które się nie przydają, albo wypadną w złej porze roku. Nikt nie jest w stanie określić czy maluszek w rozmiarze 74 będzie chodzić latem czy zimą. A więc odpuśćmy sobie takie prezenty.

A więc co kupić norowodkowi?

Z pomocą przychodzi mi moja sąsiadka i jej bajeczne wytworu – https://www.facebook.com/Bubble-317348548749346/

W brew nazwy nie są to buble, ale piękne podusie, które ucieszą każdego malca, a jeszcze bardziej ich rodziców. Już wcześniej pisałam o idealnej podusi – kokonie dla malucha. A więc polecę jeszcze raz!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie śpią prezenty dla noworodka

 

Kokonik idealnie asekuruje naszego malca przed upadkiem z kanapy. W sposób bezpieczny możesz zostawić śpiącego mini człowieczka samego na łóżku i spokojnie wziąć prysznic.

Kolorowe gadżety dla malucha jako prezenty dla noworodków?

Kolorowe gadżety dla malucha to także wspaniały prezent dla noworodka. I tak moja propozycja to niezwykle kolorowe literki z imieniem malucha, no oczywiście jeżeli znamy imię na 100%. Czymś nie taktownym byłoby wybieranie imienia przez nas a nie przez rodziców. Więc jeżeli mama malucha powie nam imię, to możemy skupić się na takim prezencie.

Obraz może zawierać: na zewnątrz imię noworodka prezenty

Ślicznie takie literki wyglądają powieszone na łóżeczku. Cudnym prezentem są po prostu ozdoby na łóżeczko.

Najważniejsze by prezenty się nie powtarzały i przyniosły radość i pożytek rodzicom. Maluch jest i tak szczęśliwy 🙂

Na prawdę serdecznie polecam za uczciwość, szybkość w realizacji oraz jakość:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

BUBLE

 

 

O czym pamiętać w okresie wczesnego macierzyństwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.