Prezent na Wielkanoc

W Polsce mało popularne rozdawanie prezentów na Wielkanoc swoim bliskim jednak ja w tym roku postanawiam wprowadzić nową tradycję. Niestety sytuacja epidemii zmusza nas do pozostania w domu, a odwiedziny bliskich wiążą się z niepotrzebnym stresem. Aby pokazać, że pamiętam postanowiłam zrobić małe prezenty.

Tym razem wybieram @Polski Spichlerz

Wielkanoc

Polski Spichlerz jest sklepem internetowym w którym zrobimy bezpieczne i szybkie zakupy, a do tego możemy skorzystać z gotowych zestawów prezentowych. Wybierając te zestawy mamy pewność najlepszej jakości produktów pełnych tradycyjnych smaków. “Receptury na konfitury, ciasta, nalewki, słodycze a nawet wyroby wędliniarskie sprzed ponad stu lat”. Słowa te nie są tylko reklamą, a smak i niepowtarzalność musicie sami sprawdzić kosztując najlepszego jaki piłam soku żurawinowego. Co ważne syrop ten nie zawiera cukru oraz sztucznych słodzików.

 

Fajną opcją jest samodzielne komponowanie zestawów. Dla smakoszy czegoś mocniejszego możemy wybrać Koniak, czy gorzałeczkę ze słodkich mirabelek. Wszystko to możemy uzupełnić słodyczami i dla mnie nieziemskimi konfiturami. Każda łyżeczka konfiturki utwierdza mnie w przekonaniu, że produkt jest na bazie naturalnych owoców. W moim zestawie były wiśnie bez cukru. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że za szybko się kończą.

 

Całość zestawu prezentowego wygląda pięknie. Wszystkie produkty pasują do siebie wizualnie, mają podobne etykiety. Ja swoje pudełeczko już zjadłam.

https://naprawdenienazarty.pl/kroliczek-bing-i-jego-nowe-przygody/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.