Cukiereczki Toruń

Prezent na 18stkę od MyGiftDNA!

Już niejednokrotnie polecałam Wam super produkty, które znajdziecie w sklepie MyGiftDNA. Tym razem trafiłam do tego sklepu w poszukiwaniu prezentu na 18 stkę. I kolejny raz znalazłam coś ciekawego! Ciężko jest wybrać prezent dla 18stolatka, tak by go zadowolić.

 

Osiemnaste urodziny to ważna data w życiu, przynajmniej dla nastolatka. Dzisiaj jako dorosła kobieta podchodzę do tej ważności nieco sceptycznie. Każde urodziny są ważne, bo kończą jakiś etap w życiu. A te 18ste zaczynają nową dorosłą przygodę. A więc co wybrać jako prezenty na 18stkę?

 

Podusie – dobry pomysł jako prezent na 18 stkę!

Wpadając w zakupowy trans na MyGiftDNA kupiłam nie tylko super prezent na 18 stkę ale również powieliłam go korzystając z okazji i wybrałam poduszkę dla mojej Melanii.

Nie wiem, czy już wiecie ale ta podusia jest magiczna! Uwielbiam magiczne rzeczy 🙂

Ostatnio modne i ciekawe zmieniające się cekiny, to dla wielu frajda. Solenizant może odkrywać prezent 🙂

Super przyjemność również jest w wyborze nadruku i modelu poduszki. Mamy do wyboru te z imieniem, ale również z ciekawymi tekstami, typu “Antykoszmarowa poduszka” czy “Królowa drzemek”. Jedynie czego mogę się doczepić to brak wyboru koloru cekinów, niestety wszystkie są w kolorze złota. Chociaż ja lubię złoto 🙂

Notesy, kalendarze, zawieszki do kluczy – idealne na prezent dla 18 stolatka!

Uwielbiam tego typu prezenty. Dla mnie i moich bliskich współpracowników personalizowane kalendarze czy notatki to ratunek obszernych notatek i analiz. Tym razem prezent na pewno się przyda jako notatki do matury, albo później w czasie studiów. Oryginalny, a za razem śmieszny notatnik to super pomysł!

 

Ja jako prezent od mojej małej tym razem wybrałam przywieszkę do kluczy! Solidny, drewniany będzie pasować do każdych kluczy.

 

https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-18-Urodziny

https://mygiftdna.pl/poduszka-z-cekinami/panda

https://mygiftdna.pl/brelok-drewniany/Twoje-Imie-Brelok-Drewniany

https://mygiftdna.pl/notesy/uroczyscie-przysiegam

 

Jedna myśli w temacie “Prezent na 18stkę od MyGiftDNA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.