Prasówka maluszka!

Dawno nie było przeglądu naszych kiosków! W sumie nie naszych tylko naszych maluchów! Udałam się do kiosku i kolejny raz przyniosłam super tytuły! Tym bardziej ten wpis powinien wam przypaść do gustu, ponieważ mamy wakacje! Kilka gazetek i nasze dziecko zabija nudę! To zaczynamy – Prasówka maluszka!

1. L.O.L. Suprise!

Oczywiście jako matka dziewczynki – laleczki L.O.L. mnie urzekają! Uwielbiam je, chociaż moja mała jeszcze ich nie ma! Mam nadzieje, że ta moda nie przemnie.

Laleczki są suprowe, a do kolejnego magaazynu dołączono saszetkę, która jest na prawde fajna, tym bardziej, że już mamy wcześniej różową torebeczkę. No cóż… ołówek, naklejki i pieczątka do cudów nie należą, ale to tylko gazetka!

Środek magazynu fajny, kolorowy, dużo zabawy i zagadek! Ale nasuwa mi się pytanie, gdy widzę cene – 19,99 czy nie lepiej byłoby kupić 2 gazetki bez tych prezentów? Chcemy za nie płacić?

Ocena 6/10 (za cene!)

2. Scooby – Doo!

Bajka bardzo popularna za czasów mojej młodości. Pewnie z sentymentu oceniam tą gazetkę!

Cena 9,99, czyli do przeżycia, tym bardziej że dołączono:

1. Kolekcje kart, które przedstawiają bohaterów popularnego serialu animowanego pt. „Supa Strikas”, przynajmniej tak przeczytałam na stronie empiku. No cóż, pewnie większe dzieci zbierają!

2. Bagienna piankę, coś w rodzaju plasteiny, fajnie jest nią polepić.

3. notesik ze zdrapkami, które no cóż, fajnie zdrapywąć (ja lubię paznokciami 😛 )

No, ale co w gazetce?

Gra planszowa, która jest szybka i przyjemna 🙂 Długi, ciekawy komiks, który zaciekawi na pewno fanów nienajedzonego psa Scoobego! Mnóstwo zagadek, które nie są takie oczywiste. Jak to w tej bajce bywa!

Ocena 10/10 Na pewno jeszcze kupie kiedyś Scoobego i dam wam znać co u Niego ciekawego! 😛

3. Jak wytresować smoka?

Uwielbiam tą bajkę! Sama w sobie zawsze mnie ciekawi. Dlatego uwielbiam także tą gazetkę!

 

Jak zwykle by przyciągnąć malucha dołączono gadżet – opaske ze smokiem. Czy jest potrzebna? Dla mnie to tylko zaśmiecacz domu, ale dla malucha super gadżet!

A w środku – 10 stron komiksowych przygód, szczególnie super dla fanów komiksów, 2 plakaty, którymi wykleimy kolejną ścianę, troszkę czytadeł i malowanek. Cena 9,99 – uważam że gazetka warta tej ceny

Ocena 9/10

 

Podsumowując – zależy na czym nam zależy. Gazetki są fajne i każdy mały fan wybierze i tak tą ze swoją ulubioną postacią. Ja jako matka polecam coś innego:

Malowanki i naklejanki, które rozwijają nasze maleństwo! Cena jednej 7,99, a zawartość liczby zagadek i malowanek nieporównywalna!

 


 

Prasa dla dzieci – dziewczynki i chłopczyka

Jedna myśli w temacie “Prasówka maluszka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.