Prasa dla maluszka!

Dzisiaj jak co miesiąc, wpis o prasówce dla malucha. Czas tak szybko leci, że nie zdążyłam wcześniej, ale żebyście zdążyli jeszcze kupić to wybieram prasa dla maluszka na styczeń/luty.

 

Na pierwszy strzał moja ulubiona bajka z dzieciśnstwa:

1. Scooby doo

Cena 9,99 – a w nim dwa prezenty – pajęcza sieć i niespodzianka 🙂 Jak niespodzianka to wam nie powiem co 🙂

 

 

A w nim ciekawy komiks dla fanów bajki i kilka super łamigówek. No cóż, ja jako dorosła wolałabym więcej stron zamiast prezentów, ale chyba dzieciaki ucieszą się z tej pajęczej sieci. Cena do przyjęcia, w sumie jak wszystkie Książeczki bajeczki 🙂

 

Moja ocena 6/10 – pewnie fanów tej bajki i tak nie przekonam by wybrać coś innego.

2. LOL Prasa dla maluszka

Nie rozumiem fenomenu tych małych drogich laleczek i chyba fajnie, że moja córka jest jeszcze za mała do nich i nie musimy w nie inwestować. Chyba nie chciałabym kupować lalki niespodzianki za gigantyczną kwotę, ale rozumiem mamy, które kupują by mieć po prostu spokój. Zamiast laleczki można przecież kupić coś fajniejszego.

 

Ale troszkę rozumiem fenomen tych gazetek. Mam chyba wszystkie 7 numerów o ile nie podzieliłam się nim z jakąś małą dziewczynką. W środku super naklejki i dużo ciekawych łamigówek dla dziewczynek. Słodkie oczka lalek pomagają maluchom myśleć. Dla mnie dużo lepsza propozycja niż numer 1. A do tego cena gazetki to tylko 7,99. Chyba fajna inwestycja.

Moja ocena 9/10 (zawsze mogłoby być więcej stron :))

3. My Pocet – nowość prasy dla maluszka

 

Nowość przynajmniej dla mnie i od razu strzał w 10! No cóż tutaj być może mnie przekonały prezenty, które są zwyczajnie fajne! Cena gazetki 12,99 za naprawdę ciekawe wydanie. W środku wiele czytania, co dla dzieciaka jest na prawdę ważne, a do tego dużo zagadek dla bystrzaka. Chętnie przeczytam kolejną część.

Ocena: 9/10

To by było na tyle, chociaż jeżeli pobiegniecie szybko do kiosku to może wam się uda kupić jeszcze Winx  z płytą z fajną bajką.

 

Dzisiaj wyszła prasówka typowo dla dziewczynki, ale może następnym razem coś dla chłopca. Jak zawsze za prasówkę dziękuje:

 

 

 

 

Nie wiem czemu, ale tak jakoś na końcu mam ochotę napisać:

Prasa dla maluszka to ważna rzecz – Bing

 

Prasówka maluszka!

 

 

 

6 komentarzy

  1. Uwielbiałam gazetki będąc maluszkiem ;D Szczególnie Pluszaki Rozrabiaki, Kubusia Puchatka i Hannah Montana 😀 Winx też całkiem lubiłam. Bardzo ciekawy pomysł na wpis! Na pewno przyda się wielu rodzicom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.