Prasa dla dzieciaka.

Jak byłam małą dziewczynką uwielbiałam kolorowe pisemka z naklejkami, zagadkami i krzyżówkami. Dzisiaj na polskim rynku jest przesyt tego typu gazetek. Chciałabym wam pokazać kilka wybranych dla dziewczynek i dla chłopców. Czy warto inwestować w takie magazyny?
Oczywiście dla mnie jest to coś nowego, bo moja Mańieczka jest jeszcze za malutka na zgadywanki i krzyżówki. Jednak tematyka jest fajna i chciałabym wam pokazać co fajnego wybrać 🙂

Prasa dla dzieciaka to coś w co warto zainwestować 🙂

1. Shimmer i Shine

Szczerze nie wiedziałam co to jest. Przyciągła mnie kolorowa okładka i prezenty w środku. Do numeru 1 w tym roku dołączona jest różowa torebeczka dla małej damy i zestaw tatuaży wraz z kolorowymi doczepkami do włosów. Szczerze to mogę się doczepić do tych doczepek. Wygląda to trochę tanio, ale może małym dziewczynką się spodoba.
Środek pisemka natomiast wygląda imponująco. Kolorowy komiks do czytania, wiele zagadek i krzyżówek no i wreszcie plakat z laleczkami z bajki Shimmer i Shine. Cena gazetki 9,99.
Według mojej skali 10 stopniowej oceniam gazetke na 6!

 

2. Zwierzakowe zabawy.

Niestety nie wiem, czy gazetka jest kwartalnikiem, czy sa to tylko pojedyncze wydania, ale zauroczyła mnie okładka. Która dziewczynka nie kocha jednorożców?! Książeczka w cenie 7,99 zawiera w środku ponad 50 naklejek. Jest pełna kolorowanek, zagadek ale także uczy nas podstawowych kolorów, a nawet literek.
Oceniam 9/10, naprawdę polecam.

 

3. Super Wings

Kolejna gazetka z prezentami ? Tym razem chyba dla chłopców. Cena 9,99 na dwa miesiące. W prezencie opaski z super wyrzutnią. Sympatyczny ciekawy komiks, mnóstwo zagadek i kolorowanek, które umilą chłopcu długie godziny. Cena także nie wygórowana. Poznajemy kontynent – Australie, czyli rozszerzamy wiedzę małemu chłopcu. Choć mam córkę to jestem zachwycona, polecam również dziewczynką.
9/10 – naprawdę warto.

 

 

4. Blaze – Megamaszyny

Super książeczka do trenowania ręki. W komplecie z markerem dzięki któremu możemy pisać i ścierać. Super sprawa. Mnóstwo ciekawych zagadek, które możemy rozwiązywać kilkakrotnie. Cena 14,99 – czyli dość sporo, ale według mnie warto
10 – / 10 (minus za cene)

5. Play-Doh

W kwietniu w zestawie z 4 ciastolinami za jedyne 11,99. Ćwiczy rękę, zapoznaje z cyferkami i rozwija umysł małego rozrabiaki. Super propozycja dla dziewczynek jak i chłopców. Do tego wszystkiego rozwija wyobraźnię, pokazuje jak krok po kroku z ciastoliny zrobić samolot. Aż sama mam ochotę wypakować żółtą i czerwoną ciastolinę by skonstruować maszynę. Gazetka dostarcza wiele godzin fajnej zabawy!
10/10 – nie mam do czego się przyczepić

6. L.O.L Suprise

Na sam koniec coś co kochają wszystkie dziewczynki. Moja Manieczka jest niestety za mała by kochać te urocze gazetki. Mam przed sobą L.O.L magazyn, oraz L.O.L. Wstąp do klubu. Zacznę od magazynu w cenie 11,99. W zestawie kokarda do włosór oraz kreda do włosów. Boje się jej wypróbować na moich 😛 a Mańka jeszcze nie ma 😛 Ale kokardę chętnie założę. Pierwsze strony, a oprócz słodkich laleczek przemycone zostały literki. L jak Lalki, T jak tajemnica, S jak niespodzianka po angielsku – surprise. Już mnie magazyn L.O.L. kupił. Czekam na następny numer, niestety dopiero w kwietniu. Mnóstwo ciekawych pomysłów na zabawe.
L.O.L. Wstąp do klubu podoba mi się jeszcze bardziej. Mnóstwo kolorowych naklejek, pomysłów na zabawę, malowanek za jedyne 7,99.
Obie gazetki oceniam 10/10, może dlatego, że mam słabość do tych laleczek.

 

A na koniec ciekawostka – wiecie, że istnieją malowanki, które możemy malować samą wodą. Tak, ja też byłam zdziwiona.

Dziękujemy:

 

Książeczki można zamówić na:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.