Prezent dla nauczyciela

Pomysły Na Prezent Dla Nauczycieli

Są tacy ludzie, których się nie lubiło, a potem wspomina się ich miło…Ci ludzie to kiedyś znienawidzeni nasi nauczyciele, osoby, które na zawsze odcisnęli piętno w naszym życiu. I to właśnie im należy dziękować, a w dniu ich święta zainwestować w niepowtarzalny Prezent Dla Nauczycieli.

Pewnie nie byłoby mnie w tym miejscy, gdzie jestem gdyby nie wiedza, którą kiedyś zdobyłam i wiara wielu osób w moje umiejętności. Wiara tych złych nauczycieli, którzy dopingują i służą pomocą nawet przy błahych problemach. Byli nam przyjaciółmi i wzorcem do naśladowania…

Ku pamięci….

My pamiętamy ich wszystkich, pamiętam ich słynne teksty “Gdyby głupota umiała latać, pewnie nie byłoby Cię w tej klasie”, czy “Mam podziwiać Twoje całe uzębienie?”, pamiętam gdy nas karcili i gdy chwalili, ale Oni mieli tyle już swoich wychowanków… niestety pamięć jest ulotna, ale dlatego z pomocą przychodzi nam niespotykany, indywidualny prezent dla nauczycieli.

Na pewno, gdy moja Maniusia pojdzie do przedszkola skorzystam z prezentów personizowanych i tak z całą odpowiedzialnościa i zachwytem nad sklepem polecam My Gift DNA.

Coś do pisania!

Nauczyciel, piszę, notuje, a nawet maże by wyzbyć się złości na swoich podopiecznych, powtarzając i tłumacząc po raz kolejny ten sam problem. Dlatego niezbędnym lecz powtarzalnym prezentem może być coś do pisania. Ale co zrobić by stal się niepowtarzalny?

Można skorzystać z opcji personalizacji. Wybierając długopis z imieniem jesteśmy pewni, że przypadkiem nie pomiesza się on z innymi i trafi niechcący dla tego niezbyt “fajnego” nauczyciela. A super eleganckie pióro, które oferuje sklep My Gift Dna jest naprawdę niepowtarzalne. Wiem, bo jako osoba pisząca 24 h/ dobę sama takiego używam. I pewnie długo go nie zmienię.

Drugą rzeczą, której też używam jest notatnik. Co prawda, mój ma napis: “Sektretne plany zdobycia świata by Paulina” ale dla mniej wyluzowanych osób polecam inny  🙂

Kobieta Z Klasą - notatnik A5 z nadrukiem

Sekretem udanego prezentu, a zawłaszcza dla osoby, tak ważnej jak nasi nauczyciele jest natychmiastowe kojarzenie ucznia z prezentem. Taki właśnie może byc notatnik, czy kalendarz, a gdy dodamy super napis, będzie budził uśmiech na twarzy.

 

 

 

Dla spragnionych!

Ileż to nauczyciel wypije zimnej kawy na zajęciach, albo Pani od W-fu wody! Więc dla sprawgnionych jest coś super fajnego.

Dla sportowców super bidony, które przydają się na długie godziny biegów.

 

Chemik - kubek termiczny

Coś dla zapamiętania!

 

Ja co prawda nie jestem nauczycielem, ale gdybym nim była to chciałabym zapamiętać każdego dzieciaczka, który przewinął się w mojej klasie! A żeby to zrobic, zbierałabym tony zdjęć i układała starannie.

Wiem…. pisałam już o zdjęciach i przyznaje się mam małego bzika na punkcie fotografii. Do dzisiaj nie mogę przebolec tego, że nie robiłam sobie zdjęć w ciąży, bo uważałam, że wyglądam jak ciężarówka 😛 Ale wróćmy do prezentów dla nauczycieli!

A więc jak zdjęcia, to trzeba mieć je gdzieś poukladać! Dlatego nic tak, fajnego nie będzie jak super album na zdjęcia. I tu kolejny raz przychodzi nam na pomo My Gift DNA:

Stworzona do nauczania - Personalizowany Album na zdjęcia

A wracając do samych nauczycieli, życzę im, by czerpali codziennie przyjemność z tego, że kształtują tysiące dzieci i pokazują im drogę do zdobywania wiedzy!

 

Te produkty można znaleźć:

 

https://mygiftdna.pl/Notesy/Sekretne-Plany-Dominacji

https://mygiftdna.pl/album-z-grawerem/stworzona-do-nauczania

https://mygiftdna.pl/Notesy/Kobieta-Z-Klasa

Doskonałe prezenty ze zdjęć.

 

4 komentarze

  1. Gdy ktos robi Ci kazanie, wysluchaj, usmiechnij sie, skiń glowa, a potem podazaj wlasna droga. Jesli nie zyjesz po swojemu, to tak jakbys nie zyl wcale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.