Bałtyk

Początek wakacji – Rusinowo

Początek wakacji z dzieckiem spędziliśmy w Rusinowie! Dzięki niezapomnianemu miejscu jakim jest Nadmorska Perełka nasze pierwsze wspólne wakacje będą niezapomniane!

Rusinowo to nadmorska osada o długiej historii (została założona prawdopodobnie w XIII stuleciu). W najwyższym punkcie wsi znajduje się neogotycki kościół. Rusinowo zostało założone w lekkim oddaleniu od brzegu, obecnie wioska “zbliża się” do Bałtyku (ulice: Letniskowa, Sosnowa, Wczasowa czy Bursztynowa). Wioska położona jest między miejscowościami Wicie i Jarosławiec, mniej więcej 13 km od Darłowa i 23 km od Ustki.

Rusinowo to typowe letnisko nadmorskie, ale bez przepychu i bez zatłoczonych plaż! Można tu znaleźć magiczne letniskowe domki, w których goście czują się jak u siebie w domu. My wybraliśmy Nadmorską Perełkę.

Nadmorska Perełka na początek wakacji!

Ośrodek Nadmorska perełka, piękne miejsce położone około 800 metrów od pięknej strzeżonej plaży.

 

Nadmorska Perełka posiada kilkanaście domków odpowiednio dopasowanych do liczby turystów przyjeżdżających do ośrodka. Piękne zadbane, a co najważniejsze czyste domki posiadają wygodne łóżka oraz łazienki. Dla maluchów otrzymamy też wygodne łóżeczko, więc nie musimy ich sobie przywozić.

A co najważniejsze znajdziemy zacienione miejsce zabaw dla naszych maluchów. Plac zabaw jest fajnie wyposażony i każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Nawet 10 miesięczna Mańka odkrywała super zabawki i czuła się komfortowo.

 

Obraz może zawierać: dom, niebo, drzewo, trawa, na zewnątrz i przyroda

Oczywiście nie przyjeżdżamy nad morze by siedzieć w ośrodku. Nadmorska Perełka oferuje nam możliwość wynajęcia rowerów i zwiedzenia przepięknych miejsc w pobliżu.

Bliskość czystej i nie zatłoczonej plaży pozwoli nam na super zabawę nawet z maluchem.

Moja Melania bawiła się super!

 

Pierwszy raz byliśmy w Rusinowie, ale na pewno wrócę. Zakochałam się ponownie w Bałtyku dzięki Nadmorskiej Perełce – Polecam serdecznie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.