Perfumy :)

Dzisiaj troszkę inny temat, ale już bardzo dawno temu obiecałam komuś, że pokaże Wam najfajniejszy sklep z perfumami 🙂

Nie umiem pisać o perfumach ani kosmetykach. Jeżeli czegoś używam dla dziecka to musi to mieć bardzo dobry skład, a dla siebie? Musi być dobre.  A perfumy? Myślę, że każdy ma inny gust, a do tego każde perfumy pachną inaczej na każdej osobie. Dla mnie od lat numer jeden jest:

Incandessence AVON to wyjątkowe, kwiatowe perfumy, a jego główne nuty zapachowe to nieziemska bergamotka połączona z delikatną różą i drzewem tekowym. Oferowany przez AVON zapach Incandessence jest wyjątkowo trwały, a jego niepowtarzalność sprawia, że każda kobieta będzie czuła się wyjątkowa.

Chociaż ostatnio na mojej półce w łazience pojawiła się nowość, do której ciężko miałam się przyzwyczaić, a teraz towarzyszą mi na WIELKIE wyjścia.

 

W tej wersji zapach mandarynki, jaśminu oraz australijskiego drewna sandałowego, nadają charakteru i sprawiają, że perfumy sprawdzą się u kobiet w każdym wieku.

Jeszcze niedawno, by kupić perfumy z Avonu trzeba było mieć/znaleźć zaprzyjaźnioną konsultantkę, a teraz jest o wiele łatwiej. Wszystko możemy dostać na

Perfumy Świata

Sklep ten od niedawna stał się moim ulubionym 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.