Opowieści Bożonarodzeniowe.

Kto z nas nie uwielbia Świąt? Aby doskonale się do niego przygotować ja zawsze sięgam po książki z Opowieściami Bożonarodzeniowymi! Tym razem mam dla was dwie książki dla dzieci, które wprowadzą nas w ten piękny czas!

 

Oczywiście historie dla dzieci oprócz samego przesłania powinny być piękne! Kolejny raz sięgam do księgarni Świata Książki by znaleźć perełki. I kolejny raz jestem zaskoczona – pozytywnie!

 

Najpopularniejsza Opowieść Bożonarodzeniowa

… to oczywiście Opowieść Wigilijna! Kocham ją od czasów gimnazjum, równie mocno jak Małego Księcia. Tylko jest jeden wyjątek, sięgam po nią zazwyczaj w grudniu. Co by nie napisać każdy z nas wie, że książka przeznaczona jest dla nieco starszych dzieci, ale także dla dorosłych. Interpretujemy ją na różne sposoby, w zależności od tego na jakim etapie jesteśmy.

Ja jestem na etapie uczenia się przebaczać i na pewno kolejny raz przeczytane Opowieści Wigilijne mi w tym pomogą. Ale Świat Książki daje nam niezwykłe wydanie!

 

Przepiękne ilustracje pomagają zrozumieć historie nawet maluchom. Niestety mam taki problem, że mój bobas nie rozumie treści i dalej woli by jej czytać książeczkę o pomidorku….

Jednak jestem pewna, że to będzie idealna książka dla większego dziecka, który doceni sens i przekaz Opowieści Wigilijnej.

 

Zbiór Opowieści Bożonarodzeniowych.

Oczywiście zbiór rozpoczyna się także Opowieścią Wigilijną. Szata graficzna drugiej ksiązki dopasowana jest dla nieco mniejszych dzieci. Jest także piękna. Cudowny prezent dla każdego malucha, oraz miłośników książek.

Książka zabierze nas do baśniowej krainy Świętego Mikołaja, ale także przypomni najpiękniejsze baśnie – w przepięknym wydaniu.

Opowieści Bożonarodzeniowe każdy uwielbia, a w szczególności te ze Świętym Mikołajem.

Prezenty świąteczne? Tylko książki! Zostają z nami na zawsze!

 

Książeczki bajeczki! Kolejna odsłona!

Jedna myśli w temacie “Opowieści Bożonarodzeniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.