Nowości od MSZ

Luty jest miesiącem w którym nie mogę się zebrać, na pracę i na pisanie też… a na mojej półce leży tyle wspaniałych nowości, którymi chciałam się z Wami podzielić. Zacznę od książeczek edukacyjnych od MSZ, od których już półka w szafie mi się ugina. W tym miesiącu nie mogłam się zdecydować na co postawić.

Oczywiście jak zwykle nieśmiertelna i ciągle wszędzie obecna Świanka Peppa i cudownie słodkie pieski z Psiego Patrola. Tym razem w nieco innych wydaniach.

 

1. Sam piszę, Sam liczę – nowa seria

Zakochałam się w nauce pisania z Psim Patrolem. Małe książeczki dzięki którym nasz maluch może przećwiczyć sobie małą rączkę. Szkoda, że my jeszcze nie jesteśmy na tym etapie. Książeczeki zawierają bardzo fajne zestawy ćwiczeń, które zainteresują Maluchy, by wraz z Chasem i Zumą poznawać literki.

2. Znajdź szczegóły – nowości w kiosku

Wcześniej również nie miałam w swojej kolekcji podobnych książek. Każda z nich zawiera zadania typu znajdź różnicę na dwóch obrazkach. Super sprawą jest to, że zadania mogą rozwiązywac trochę mniejsze dzieci z pomocą rodziców, ale także te bardziej zaawansowane. W moim mega pudełku od Książeczek Bajeczek miałam trzy nowości: Superoko ze Świnką Peppą, Na tropię z Psim Patrolem oraz L.O.L.

Każdy znajdzie coś fajnego.

3. Zabawy z naklejkami

Oczywiście nie mogło zabraknąć zabaw z naklejkami. Jest to chyba moja ulubiona seria ksiażeczek. Każda z nich ma zadania do kolorowania i wyklejania. W Środku znajdują się też naklejki do wykorzystania przez malucha. Oczywiście zabawa z naklejkami jest bardzo pomocna w rozwijaniu motoryki małej malucha.
Jak zwykle z nowości w tej serii możemy znaleźć Peppę, Psi Patrol (nie doczekał sie zdjęcia), 44 Koty, które ostatnio podbijają serca maluchów, L.O.L. (chyba dla nieco starszych fanów i Pjdżamersi.

 

 

Wszystko to jak i wiele innych fajnych i najważniejsze niedrogich książeczek z bohaterami Waszych ulubionych bajek możecie znaleźć:

Jedna myśli w temacie “Nowości od MSZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.