Nowa kolekcja bajek Paddington Miś i Bing

Nowa Kolekcja książek od Herperkids_Polska a w niej: Nowa kolekcja bajek Misia Paddingtona oraz Książeczka Magnesowa z Bingiem i jego przyjaciółmi.

Nowa kolekcja bajek – Przygody Misia Paddingtona

Czy muszę Wam przedstawiać Misia Paddingtona? To mój ulubiony miś telewizyjny! Tym razem przygody Misia z Peru i rodziny Brown możecie znaleźć w książce. Jak w każdej Nowej Kolekcji Bajek od Harperkids, tak i w tej o Misiu Paddingtonie możecie znaleć niezwykle kolorowe ilustracje i opowiadanie zawierające morał.

 

 

 

 

Kto na widok przesympatycznego Misia nie nuci tej piosenki… Uwielbiam pouczajcie opowiadania Misia Paddingtona i jego nie łatwe do rozwiązania problemy. Nowa Kolekcja bajek i tym razem mnie pozytywnie zaskoczyła 🙂

 

 

Zabawa w parku – Kolekcja z magnesami

Myślałam, że książki dla dzieci już mnie niczym nie zaskoczą… A jednak! Tym razem nie mamy ruchomych elementów, jednak namagnesowane postaci, które możemy ułożyć w książce i opowiadać wspólnie ciekawe historię! Jako, że pokochaliśmy Binga już dawno, to książka z magnesami stała się idealnym wypełnieniem naszej Bingowej biblioteczki! Super zabawa i zajęcie dla malucha. Dużo miejsca do odgrywania scenek z kolorowymi i ulubionymi postaciami wpływa pozytywnie na wyobraźnię i staje się idealnym rozwiązaniem do zamiany bajek telewizyjnych w czytanie książek!

https://naprawdenienazarty.pl/kroliczek-bing-i-masza/

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.