Niebezpieczni mężczyźni

Nie znoszę zbiorów opowiadań, nie sięgam po nie, chyba, że zobaczę na nich nazwisko swoich ulubionych autorów. Tak było w przypadku Niebezpieczni mężczyźni i Pani Ludki Skrzydlewskiej, którą ostatnio pochłaniam w wielkich ilościach 🙂

Oprócz Ludki Skrzydlewskiej znajdziemy opowiadania między innymi Pauliny Zaleckiej czy Agaty Sobczak. Głównym założeniem książki było przedstawienie kreacji różnych mężczyzn. W każdej części znajdziemy kreacje zupełnie innej postaci, ale równie niebezpiecznej od poprzedniej.

Niebezpieczni mężczyźni

Oczywiście 80% autorów nie muszę przedstawiać, ale znalazły się także takie z którymi przeżyłam pierwszą wspólną historię. Tak jak Karolina Jurga, która ukazuje niezwykły talent i lekkie pióro, dzięki czemu cała historia wciąga i zostawia lekki niedosyt. Przemyślana fabuła, która jest niezwykle ważna w tak krótkich opowieściach, mnie urzekła. Teraz mam nadzieje, że niedługo trafię na kolejne propozycję spod pióra Pani Karoliny.

Historia ,,Sponsor” Moniki Skabary urzekła mnie! Uwielbiam to dość krótkie opowiadanie i realistyczne kreacje bohaterów. Historia miłości dla której robi się wszystko! Bezwzględne postawy bohaterów, ale także przeżywane emocje towarzyszą nam przez całą historię.

Oczywiście znajdziemy także nieco gorsze opowiadania, ale plusem takich zbiorów jest to, że można je zwyczajnie przekartkować. Jedna z historii była w ogóle pozbawiona głębszego sensu. Niewątpliwie krótkość przedstawionych historii mnie denerwuje, gdyż nie mogę polubić bohaterów, bądź się na nich pozłościć. Ale takie są właśnie zbiory opowiadań. Będzie to jednak dobre rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu i chętnie przeczytają krótkie historie erotyczne.

Jednak mimo wszystko fajnie spędziłam kilka wieczorów z tymi niedługimi opowiadaniami 🙂

 

Przeczucie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.