Najpiękniejsza pamiątka

Duet Vi Keeland i Penelope to bardzo znany i lubiany na całym świecie team pisarski, jednak ja po raz pierwszy trafiłam na ich książkę – Najpiękniejsza pamiątka! Okazało się, że książka wciąga od pierwszych stron, a ja już wyszukuję kolejnych propozycji spod ich pióra.

 

W książce spotykamy przygnębiona Hazel, która boryka się ze smutkami związanymi z odwołanym w ostatniej chwili ślubem. Wyjeżdża ona samodzielnie do urokliwej miejscowości, w której musi borykać się z nadciągającą śnieżycą. Warunki pogodowe uniemożliwiają jej powrót do domu. Szukając wolnego miejsca w hotelu poznaje mężczyznę – Mateoo. Niespodziewania los  i nieznajomy pozwalają jej przeżyć niesamowitą historię.

Obie postaci są świetnie wykreowane, a fabuła zawiera tajemnice i pewnego rodzaju dramaty. Książka składa się z dwóch części. Dużym plusem jest dwutorowa narracja, która pozwala na poczuć i utożsamić się z głównymi postaciami.

Najpiękniejsza pamiątka

Niewątpliwie wybierając tę książkę dostaniemy lekką i przyjemną historię, która pomoże nam zrelaksować się w czasie wakacji. Znajdziemy w niej bohaterów, których się po prostu lubi, romans, zabawne przygody oraz fajną akcję. Książka ma swoje przesłanie, które mówi, że powinniśmy zawsze dążyć za swoją pasją i marzeniami.

Książka naprawdę ciekawi oraz bawi podczas czytania. Sięgajcie po tę pozycję, bo jest warta uwagi 🙂

 

O chirurgii inaczej

Jedna myśli w temacie “Najpiękniejsza pamiątka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.