Najlepszych Pomysłów Na Prezent dla Babci

Troszkę mnie nie było, bo Święta, Sylwester, Nowy rok… ale już wracamy do normalności, a że już styczeń i najważniejsze dni w roku to pierwszy post – prezent dla babci! Już drugi prezent wybiera nasza Mela dla babci, więc i tym razem stawiamy na zaskoczenie 🙂

Babcia to najważniejsza osoba, która najlepiej rozpieszcza dzieciaki! Rozpieszcza nie tylko prezentami ale także swoją miłością! I dlatego prezent dla babci musi być orginalny i niepowtarzalny!

Jako, że żyjemy w czasach w których mamy wszystko, a pomarańcza nie jest już upragnionym upominkiem dla dziecka w święta, tylko oczywistością, która po prostu jest! Dlatego przed świętami i przed ważnymi dniami stoimy przed wielkim znakiem zapytania! Kupić coś co będzie niezwykłe i wywoła uśmiech na twarzy!

Coś od serca!

I 7to właśnie to coś jest znakiem zapytania! W tym roku stawiam na prezent dla babci od Melanii! Czyli coś specjalnie od niej i dlatego kolejny raz trafiam na stronę MyGiftDNA.

To właśnie tam natrafiłam na coś specjalnego!

/;i

,i

Prezent dla babci!

Babcia najbardziej kocha swoją wnuczkę, więc uszczęśliwi ją coś co jej przypomina ciągle o swojej małej. Postawiłam w tym roku na super słonika z imieniem! No tak, po co babci Miś? Po to by jak przyjdzie do niej wnuczka miała się czym bawić! Super rozwiązanie i dla babci i dla wnuczki! Miś, o których już pisałam: https://naprawdenienazarty.pl/prezent-na-imieniny/ zawrócił nam w głowie! Tym razem słonik, bo to słoniki są na szczęście.

Żeby dopełnić prezent postawiłam na funkcjonalny plecak – torbę na zakupy! Wybór toreb jest ogromny! Ja tym razem postawiłam na słodką żyrafę!

Ceny oczywiście pozostawiają wiele do życzenia! Pewnie takiego misia można kupić, za mniejsze pieniążki, ale czego się nie robi dla indywidualnego charakteru prezentu! Tylko w tym sklepie dostaniemy przydatny, dobrze wykonany spersonizowany prezent, który posłuży nam na pewno wiele lat.

 

Prezent dla babci i nie tylko!

Kolejną super ciekawostką, która ucieszy naszych najbliższych i nie tylko babcie jest super poducha ze śmiesznymi napisami! Ja postawiłam tym razem na:

 

który wylądował pod choinką, tym razem nie dla babci! A, że już wcześniej miałam z tego sklepu Miśkowy kubek, prezent był w 100% trafiony! Oczywiście w sklepie MyGiftDNA mamy do wyboru różne wzory. Niestety gdy ja zamawiałam swój prezent to albo jeszcze nie było albo przegapiłam super poduszek z cekinami. Już wiem, że następną rzeczą, którą zamówie będzie: Antykoszmarowa - Poduszka z cekinami

Zakochałam się w tej poduszce, tym bardziej, że męczą mnie koszmary z wizją mniejszej liczby odwiedzin mojego bloga 😛 hehe Taka poducha to prezent dla mnie, więc zobaczymy, kto dokładnie czyta to co piszę i pamięta o moich imieninach :).

A na koniec ściąga, gdzie możecie kupić opisane prezenty dla babci!

Wszystkie opisane prezenty można oczywiście dostać w sklepie: MyGiftDNA:

https://mygiftdna.pl/worek-na-plecy/zyrafa

https://mygiftdna.pl/Pluszaki/Balony

https://mygiftdna.pl/poduszka-z-cekinami/antykoszmarowa

 

A Wy co tam szykujecie ciekawego dla waszych kochanych babuszek ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.