Najlepsza oferta

Najlepsza oferta – książka na jeden wieczór. Dawno temu przeczytałam książkę – 50 twarzy Greya i podjęłam się zadania znalezienia erotyku dla kobiet na wysokim poziomie. Tym razem moje próby poszukiwań trafiły na Najlepszą ofertę od Taniej Książki.

Są książki, które zapadają w pamięci, taką nie wątpliwie była 50 twarzy Greya. Jednak nie zapadła ona jako ta najlepsza, czy o wysokim kunszcie pisarskim autora, lecz tym, że pojawiła się znikąd i odnosiła wielki sukces. Był to pierwszy erotyk, który przeczytałam i mimo, że można jej zarzucić wiele to i tak zapadła mi w pamięci. Potem sięgałam po kolejne erotyki raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem. Niektóre kończyłam, a niektóre do dzisiaj zalegają mi na półce. Tym razem książkę skończyłam.

 

 

 

Nie napiszę, że skradła mi serce i że chcę przeczytać kolejną część. Ale mimo wszystko jest jednym z lepszych erotyków.

Najlepsza oferta

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Fabuła książki jest dość interesująca, jednak drażni stereotyp powtarzany w takich książkach. Ona biedna, nieszczęśliwa, On bogaty, nietuzinkowy i “zły”. Miłość go zmienia. Główna bohaterka nie drażni swoją nieudolnością, ale poniekąd walczy o siebie i matkę. Do końca nie wiem jednak, czy z jej strony jest miłość, czy dalej interes.

Jednak oprócz głównego wątku jest wiele pobocznych, które wzbogacają tą książkę. Szkoda, że są one nie dokończone, bo wydaje mi się, że bardziej ciekawiłyby potencjalnych czytelników niż sam związek i zbliżenie się głównych bohaterów.  Książka zakończona ślubem i happy endem, bohaterowie godzą się ze swoimi wrogami i oczekują dziecka. Piękna, niewiarygodna historia jakich wiele w przeciętnych książkach. Mimo to lekkie pióro autorki i styl jej pisania sprawia, że rzeczywiście była to książka na jeden wieczór.

Niestety mimo lekkości, nie sięgnę po drugą część książki i zastanowię się czy w ogóle sięgać po jakąś propozycję Giorgia La Carre.

 

Otwórz się na miłość!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.