Mroczna Melodia

Mroczna Melodia to niewątpliwie jeden z najlepszych erotyków jaki przeczytałam. Sięgnęłam po Mroczną melodię i dostałam książkę, która pobudza wyobraźnię i uruchamia emocję. Oprócz głównego wątku erotycznego, istnieją inne, które ciekawią i wciągają.

Poznajemy w książce, zagubioną, lecz silną siedemnastoletnią Ivory, która mimo przeciwności losu stara się osiągnąć swoje marzenie. Mimo problemów w domu rodzinnym, stara się normalnie funkcjonować w prestiżowej szkole artystycznej. Bije od niej talent, który nie jednej osobie przeszkadza. Wraz z początkiem roku w szkole pojawia się nowy nauczyciel – Emeric. Staje się on jej wybawicielem złego świata i nauczycielem, nie tylko muzyki.

 

Mroczna melodia.

Niewątpliwie jest to jeden z lepiej napisanych erotyków skierowanych dla kobiet jaki przeczytałam. Oprócz przesycenia seksem znajdujemy w nim bohaterkę, której od samego początku kibicujemy. Odczuwamy ból razem z nią, ale także cieszymy się jej szczęściem. Znajdujemy w nim problem związany z alkoholizmem i narkomaniom w rodzinie. Główna bohaterka pokazuje siłę, którą się podziwia.

Kolejnym plusem tej książki, który mnie osobiście zmotywował do jej wyboru jest okładka Mrocznej Melodii. Dawno nie widziałam tak pięknej książki, od której nie można oderwać oczu. Jest ona spójna z całością i daje do myślenia, że nie będzie to tylko zwykły erotyk, ale powieść o wielkiej tajemnicy i zakazanej miłości między nauczycielem a uczennicą.

Niewątpliwie tytuł idealnie wpasowywuje się do całokształtu książki, gdyż znajdziemy w niej mroczne sceny obejmujące gwałty, patologię, znęcanie przychiczne i fizyczne a nawet morderstwo. Książka skierowana jest do czytelników rządnych mocnych wrażeń. Autorka niewątpliwie miała pomysł na świetny, lecz mroczny klimat książki, mimo 500 stron i wielu trudnych scen czyta się ją szybko. Charakter bohaterów i brak nasycenia cukierkowymi scenami powoduje, że chcę poznać inną twórczość Pam Godwin.

Przypadkowy narzeczony

 

Jeden komentarz do “Mroczna Melodia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.