Miś pracuś, pracuś Miś

Miś pracuś, pracuś miś do pociągu wsiada… Miś pracuś, pracuś Miś pilotem zostaje… Nowe części Miśia Pracusia dla naszych maluszków.

illustration

Uwielbiam książki z okienkami, równie mocno jak moja mała. Tym razem wydawnictwo Wilga (ostatnio moje ulubione) wprowadziło nas w świat zapracowanego misia pracusia, który na każdej stronie otwiera nam niespodziankę w postaci ciekawego okienka. Książeczka jest przepiękna, a jej ruchome elementy cieszą nie tylko maluchów.

Miś pracuś – seria

Przyznam się, że do tej pory nie miałam okazji poznać Misia Pracusia, który miał już swoje przygody w wielu miejscach. Tym razem nowością jest Miś Pracuś w pociągu, i Miś Pracuś w samolocie. Mnie osobiście bardziej przypadł do gustu samolot i możliwość sterowania nim w książeczce (Tak możesz sterować samolotem w książce)! Ale moja Mała zakochała się w stronie z piecem pociągu!

 

Książka Miś Pracuś. W samolocie Praca zbiorowa

 

Seria książeczek r ruchomymi elementami to idealny sposób na nudę. Seria skierowana dla dzieci do 2 roku życia, ale jestem pewna, że zaciekawi również małego przedszkolaka.

Klocki Plus Plus

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.