łóżko domek

Mebelki do pokoju dziecka.

Przyszła pora, by troszkę wyprowadzić Melasie z naszej sypialni. Oczywiście nie na noc, ale chcę żeby od samego początku wiedziała, że ma swój kącik, w którym może się bawić. Dlatego już teraz zaczynamy poszukiwania mebelków do pokoju.

Zaczęliśmy oczywiście od koloru ścian. Nie różowy, bo to zbyt banalne, więc wybraliśmy biszkoptowy. A co do mebelków, to nie mogą być zbyt dziecinne, ale takie które posłużą kilka lat.

Łóżko czy łóżeczko?

No właśnie, Manieczka ma swoje łóżeczko w którym śpi z nami w sypialni i dopóki będzie w nim spała to nie wyobrażam sobie, że będzie w innym pokoju. Jednak zakochałam się w łóżkach – domkach, które królują w sypialniach naszych pociech. Wcale się nie dziwie bo my też kupujemy. Co prawda na razie dla ozdoby, ale już zamówione. Oczywiście nie mam czasu by biegać po sklepach, więc postanowiłam skorzystać ze sklepu internetowego. Długo wybierałam pomiedzy różnymi sklepami, tymi bardziej znanymi i mniej. Aż w końcu trafiłam na:

www.edinos.pl

Super obsługa, szybka dostawa, a co najważniejsze nie wygórowane ceny. Wybraliśmy od razu domek dla naszej księżniczki. Na razie będzie miała pościel ze świnką Peppe, oraz kolorowe podusie.

My postawiliśmy na ten domek:

łóżko domek

 

https://www.edinos.pl/lozka-domek

 

Komoda czy szafa?

Oczywiście zamawiamy też pozostałe przedmioty do pokoju małej Mańki i płacimy raz za przesyłkę. Urzekła mnie duża biała komoda jako zamiennik szafy. Teraz Mańka ma małe ubranka i małą ilość, ale jak później będzie duża to bez problemu zamienię ją na dużą szafę!

Zdjęcie produktu Lakierowana komoda Nestia 3X - biały połysk + dąb sonoma.

Komoda ta jest meblem systemowym, dzięki czemu w dowolnym momencie mogę ją powiększyć na wielką szafę, dokupując kolejne elementy. Wydaje mi się super sprawą, tym bardziej, że teraz nie potrzebujemy kolejnej ogromnej szafy, a jedynie miejsca do składania tych małych ciuszków. Oczywiście meble mojej Mańki nie mogą psuć mojego luksusowego mieszkania, a delikatnie się w niego wpasować. Dlatego do końca nie postawiliśmy na meble dziecięce.

Różowy dla dziewczynki.

Oczywiście nie mogło zabraknąć różowego dla naszej księżniczki. Postawiliśmy na pufy.

różowa pufa

Fajną sprawą jest to, że są otwierane i mogę w nich poukładać kolorowe książeczki, które do tej pory walały się po całym mieszkaniu.

 

A co do sklepu edinos to naprawdę polecam. Dla moich czytelników mam zniżkę z kodem: 73ccaedi.

Kosmetyki idealne na lato

https://www.edinos.pl

Fenomenalne bajki dla maluszków – Peppa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.