Magia słuchania od deAgostini Polska!

Ostatnio do mojej kolekcji trafiła niesamowita przesyłka – Magia słuchania od deAgostini Polska! Audiobajki to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny. Wspólnie z bohaterami bajek Disneya przeżywamy wspaniałą przygodę!

Kolekcja Audiobajek od deAgostini to nowość, która niezwykle przypadła do gustu nie tylko mojej córce, ale również nam. Już w pierwszym numerze naszej kolekcji niezapomniana opowieść „Król lew”. Było to pierwsze spotkanie córki z królem lwem, a dla mnie miłe wspomnienie. Pamiętam, że jako dziecko uwielbiałam tą bajkę. Oprócz niesamowitej figurki i głośnika czytającego bajkę do zestawu dołączona jest pięknie ilustrowana książka. W kolejnych numerach m.in. „Księga Dżungli”, „Królewna Śnieżka“, „Gdzie jest Nemo” czy „Alladyn”.

Magia Słuchania w Innowacyjnym wydaniu

Kolekcja jest na prawdę wyjątkowa, pierwszy raz pojawiła się w Polsce możliwość odtwarzania audiobooki na głośniku za pomocą figurki. Wystarczy, że nasz maluch postawi magiczną figurkę na załączonym do drugiego numeru głośniku i może przenieść się w świat bajki. Oprócz słuchania, dziecko może wykorzystać figurki do zabawy, ponieważ są one dobrze wykonane i nie ma obawy, że się zepsują.
smart
Każdy numer kolekcji ma dołączoną odmienna figurkę, która dosłownie czyta nam książkę. Prenumerata składa się z 80-ciu części zawierającą stare bajki disneya (Królewna Śnieżka,Alladyn), ale także nowości takie jak “Gdzie jest Nemo”.
 
 
 
A ja dla was mam niespodziankę! Możecie zamówić kolekcję w przedsprzedaży:

TUTAJ ->Magia Słuchania

i wprowadź mój kod “DISNEYPRO” a otrzymasz wyjątkowy prezent 🙂

Kupując w prenumeracie oszczędzasz 🙂 Zamawiając w prenumeracie możemy nie tylko oszczędzić, ale mamy pewność, że nie ominiemy żadnej  części, a do tego deAgostini przygotował dla nas wiele niespodzianek!
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.