List miłosny…

Przez przypadek w mojej szafce z fajnymi rzeczami, które dostaje znalazł się LIST MIŁOSNY, który całkowicie przegapiłam. Prezent ten dostałam od najfajniejszej firmy, która umila nam od wielu miesięcy wspólne wieczory! Więc dzisiaj przed nami list miłosny!

Ostatnio dostałam maila z zapytaniem jak ten List Miłosny? No właśnie do dzisiaj leżał zaginiony w szafie. Ale szybko wylądował u nas na stole! Gra karciana to coś co lubimy, ale czy tym razem te karty też sprostają naszym wymaganiom?

List Miłosny

Biorąc w rękę talię kart jestem zachwycona. Super grafika kart i co najlepsze – grę możemy opakować w super etui, które idealnie komponują się całościowo! Każda karta przedstawia postać, która opisana jest szczegółowo w instrukcji do gry. Każda osoba posiada jakieś zadanie, które jest najważniejsze w tej grze.

 

List miłosny dla księżniczki!

Nasz zalotnik zakochany w swojej ulubienicy próbuje przekazać jej list do więzienia/celi. Aby to zrobić należy wykorzystać postaci, które nam pomogą. Gra przeznaczona jest dla 2 -4 osób.

Gra jest miła, szybka, a jej cel prosty. Idealnie do szybkiej rozgrywki, nawet dla najbardziej zatwardziałych przeciwników graczy. Tym razem wykorzystałam do gry znajomego, który nie lubi wypełniać czasu prostymi rozgrywkami. I właśnie ta rozgrywka zajęła nam chwilę, ale było mnóstwo zabawy! Jedna rozgrywka zajęła nam 20 minut, ale pozostawiła niedosyt i za chwilę zaczęliśmy po raz kolejny. Super sprawą jest to, że każda gra jest inna.

 

Minusy gry!

Żeby bez problemu grać trzeba jednak zapoznać się z kartami, a żeby je znać trzeba rozegrać kilka partii, które początkowo troszkę się nudzą. Jednak uważam, że warto. Początki zawsze są trudne, ale należy uzbroić się w cierpliwość! Już 4 – 5 rozgrywka wprowadza nas w nie zwykłość tej gry i odprężenie.

 

Myślę, że za cenę około 18 zł, gra o ciekawej oprawie graficznej oraz prostych, ale zmuszających do kombinowania zasadach jest do przyjęcia! A więc jeżeli z nowym rokiem zamierzasz rzucić palenie to prawie za jedną paczkę dostaniesz zdrową alternatywą dla wolnego czasu! Polecam serdecznie.

 

Dziękuje:

Pograjmy razem. Gry planszowe dla dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.