ksiazeczki bajeczki

Książeczki bajeczki!

Luty się skończył, a ja dopiero zbieram się by opisać wam jakie cuda w tym miesiącu możecie upolować dla waszych maluchów w kiosku. Luty i kolejna odsłona “książeczki bajeczki”!

Już w standardzie jest, że mam te cuda cały miesiąc, moja mała zdąży się z nimi zabawić, a ja nie mogę się zdecydować co ciekawego wam pokazać. Dużo nowości i fajnych zagadek w tym miesiącu znajdziecie w:

 

1. L.O.L. Suprise

Dalej nie rozumiem fenomenu tych laleczek, ale mam kolejną część L.O.L. Co prawda, czekam z niecierpliwością by do któregoś numeru była dołączona laleczka. Ale i tym razem się nie doczekałam. W prezencie mamy spinkę z włosami (już kiedyś były) oraz inne spinki. Nie zachwyca, także zawartość gazetki. Nudne i powtarzalne rysunki/zdjęcia różnych laleczek. No, ale cóż, dla fanek L.O.L. pewnie nie znajdzie się nic lepszego.

Cena 11,99 chociaż ona nie zabija!

2. Nick JR – chyba najlepsza propozycja na luty/marzec książeczki bajeczki.

I nie chodzi tutaj tylko o prezenty – Płytę z filmem Alvinnn i wiewiórki (który uwielbiam), plastikowe coś, co na pewno spodoba się malucha i fajna, mądra książeczka, którą swoją drogą można samą nabyć na książeczkibajeczki. Cała zawartość gazetki powala ilością pozytywnych zagadek i zgadywanek, oraz fajnych komiksów. Najfajniejsze jest dla mnie to, że nie jest ona ukierunkowana na jeden rodzaj bajki, możemy w niej spotkać różnych bohaterów, a każde dziecko znajdzie w tym magazynie coś dla siebie.

Cena 11,99, czyli tyle co L.O.L, a tutaj na prawdę mamy co robić z naszym maluchem.

3. Malowanki książeczki bajeczki.

W tym miesiącu natrafiłam na bardzo fajne malowanki. Pierwsza z nich jest ze Świnką Peppą. Dzień bez różowej świnki to dzień stracony.

Super malowanka dla najmniejszych ulubieńców kolorów. Rysunki są duże i bez małych szczegółów, których trudność pomalowania mogłaby zniszczyć twórczość dzieciaka.

Druga malowanka natomiast jest dla nieco starszych dziewczynek.  Oprócz malowania, dziecko może rozwiązywać inne, proste, a czasem wymagające precyzji zadania, razem z wojowniczką Nelą.

Prasa dla maluszka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.