Książeczki bajeczki! Kolejna odsłona!

Chyba już wiecie, że uwielbiam książki, a książki z postaciami z bajek są moimi ulubionymi! Ale nie tylko książeczki rozwijają wyobraźnię dzieci! Super gazetki od książeczki bajeczki to coś co powoli zaczyna uwielbiać moje dziecko.

Już nie pierwszy raz robię prasówkę dla dzieci, a prasówki te są dzięki:

Nowości, nowości i ciągle coś fajnego:

1. Psi patrol – Gotowi do nauki!

W tym miesiącu nie po raz pierwszy zauroczona jestem Psim patrolem, a jeżeli zmusza on do nauki, to zdecydowanie jestem na TAK!

 

Niesamowite wydanie, do którego dołączone są karty uczące dzieciaczki liczb, liter, kolorów, kształtów to czas na super zabawę! A dzięki temu zabawa ta zamieni się niepostrzeżenie w naukę.

 

Super ćwiczenia, które rozwijają nie tylko małe rączki ale i wyobraźnie, a to wszystko tylko, za  9,99

Moja ocena: 10/10 – warto zainwestować!

 

2.Winx

No coż nie znam jeszcze tej bajki. Dostałam książeczkę i chętnie się jej przyjrzałam, niestety z rozczarowaniem. Bajka mnie nie wciąga, jedyny plus książeczki to dłuuuuuuuuuuuuugi komiks no i chyba tyle.

I oczywiście prezenty które mają przyciągać nasze małe księżniczki. Szkoda, że w środku mało wartościowej treści. Chyba najbardziej rozczarowywujące wydanie w tym miesiącu. Szkoda, bo chciałam zaciekawić się nowymi przygodami nieznanych bohaterów. No cóż, chociaż cena nie wygórowana – tylko 9,99

Ocena: 4/10 – chyba zainteresuje tylko wiernych fanów bajki

 

3. Paw Patrol – teczka od książeczki bajeczki.

Pewnie czytaliście już moje wcześniejsze prasówki i udało wam się zapamiętać moją opinię o podobnej teczce z Pidżamersów.

Cena 24,99 – ok, zgadzam się, dużo, ale dla fanów bajki możemy przymknąć oko. W zestawie teczka, no cóż mogłaby być większa, np. na zbieranie innych książeczek, ale nie będę się dzisiaj aż tak czepiać. Mnóstwo naklejek, czego nie doceniałam jeszcze kilka miesięcy temu. Dzisiaj wiem, że dla dzieciaczków naklejki to fajna sprawa. Naklejają je wszędzie i zajmują dzieciaka na kilka godzin. Opinię trochę zmieniam na plus.

W teczce ma być książeczka. Patrząc po grubości teczki i biorąc pod uwagę cenę 24,99 liczymy na fajną książkę. No troszkę się przeliczymy!

Trochę się przeliczyliśmy….

Moja ocena: 7/10 – warta inwestycja dla mamy 3 latka!

4. Scooby – dooo

Uwielbiam, bajka mojego dzieciństwa! Pierwszy raz dostałam Scooby-dooo od książeczki bajeczki! Zdecydowanie jestem zauroczona.

 

Do gazetki dołączono jakiś piasek kinetyczny. Na tym etapie jeszcze nie wiem do czego słyży, pewnie przekonam się dopiero za kilka lat 😛

 

 

Ale za to środek mnie zauroczył. Mnóstwo zabawy z inteligentnymi zagadkami i kilka godzin zajęć dla dziecka. Cena 9,99.

Dla mnie bomba!

Ocena: 9/10

 

Wybór zostawiam Wam!

Prasa dla dzieci – dziewczynki i chłopczyka

Jedna myśli w temacie “Książeczki bajeczki! Kolejna odsłona!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.