Króliczek Bing i Masza

Króliczek Bing oraz Masza i Niedźwiedź to niewątpliwie ulubieńcy naszych dzieci, ale także i moje. Mam pewność, że bajki są bezpieczne, nie znajdziemy w nich przemocy. Ukazują naszym dzieciom wartości, oraz wzbogacają wyobraźnię. Jednak, żeby tą wyobraźnię jeszcze bardziej wzbogacić zachęcam byście wspólnie sięgnęli po książki.

 

 

Kolejna książeczką z Bingiem. Tym razem króliczek zabiera nas w całkiem nowe przygody. Razem z Sulą, Pando i swoim opiekunem Flopem przeżyje spotkanie ze strażakami, będzie przygotowywał swoje urodziny oraz będzie bawił się w nowym domku w ogrodzie. Niesamowite historię w wydaniu @harperkids_polska to coś na co czeka każde dziecko.

Dla mnie super uzupełnienie, ponieważ posiadam wcześniejsze części Nowej kolekcji Bajek o Bingu.

 

Podano do stołu – Króliczek Bing i Masza

 

 

Było to nasze pierwsze spotkanie z serią podano do stołu. Każda część zawiera wyrywane kartki – podkładki pod talerz  z zabawami. Dzięki temu niecierpliwy maluch będzie czekał na swój posiłek bez nudy. Książki w formacie A4 zrobione są z wytrzymałego papieru na którym bez trudu można postawić talerz. Każda podkładka kolorowo ozdobiona i pełna zagadek i zadań dla naszego niecierpliwego niejadka.

 

króliczek Bing i jego nowe przygody

 

4 komentarze

    1. wydawnictwo harperkids polska 🙂 Znadziesz wszystko i wiele więcej 🙂 niedługo na blogu kolejne nowości – Bing i zabawa z magnesami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.