króliczek Bing i jego nowe przygody

Współczesne media karmią nasze maluchy wyjątkowo okropnymi bajkami. Jednak w świecie agresywnych i bez sensownych stworów znajdziemy przygody Binga i Flopa. Jest to jedna z ulubionych bajek mojej córki i mojej. A więc kim jest króliczek Bing?

Bing jest około 3 letnim króliczkiem, który w swoich historiach miewa problemy podobne do tych, które przeżywają nasze maluchy. Bajka niezwykle mądra i wnosząca wiele do życia małych dzieci. Ale oprócz bajek możemy znaleźć również książki dedykowane sympatycznemu króliczkowi.

W marcu znajdziemy przesympatyczne książki poświęcone króliczkowi Bingowi od @harperkids_polska.

 

Króliczek Bing – Co lubi Sula

Co lubi Sula to jedna z nowych wydań książeczek w twardej oprawie dla dzieci. Skierowane dla 3-letnich maluchów. Tym razem główną bohaterką opowiadania jest Sula – przyjaciółka Binga. Ta kartonowa książeczka jest tak urocza, że możemy ją czytać i oglądać bez końca. W swojej 10stronicowej opowieści pokazuje maluchowi czym jest przyjaźń. Szczególnie polecam dla dziewczynki, która oprócz króliczka Binga, uwielbia też Sule.

 

króliczek Bing

 Bing i opowieść na Wielkanoc

W tym roku tak jak w tamtym pewnie nie poczujemy magii Świąt Wielkanocnych. Ale by przekazać chociaż trochę tego uroku naszym dzieciom na pomoc przychodzi Bing i czekoladowe jajka. Tym razem króliczek wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Sulą i opiekunem Flopem uczymy się dzielić. Ta wiosenna historyjka przypadła mi niezwykle do gustu. Jest niewątpliwie odpowiednim prezentem dla jedynaka, który nie do końca rozumie zjawisko “dzielenia się” zabawkami czy cukierkami.

króliczek Bing

 

Książeczki o króliczku Bingu są moim pierwszym spotkaniem z @harperkids_polska i od razu wydawnictwo przypadło mi niezwykle do gustu 🙂

Frania Kupmi i takale oraz Charakterki i humorki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.