Konkurs ze Scooby’m :)

Dla śledzących mojego bloga nie będzie nowością, że uwielbiam Scooby Dooby Dooo! A dzisiaj mam okazję przeglądać super gazetkę Scooby’ego od MSZ!

Jak zwykle sceptycznie podchodzę do tego typu gazetek, bo wiadmo… cena, mało stron, mało mądrych treści. Jednak tym razem znowu pozytywnie się zaskoczyłam. Nowe wydanie Scoob’ego kosztuje 9,99, a w nim:

1. Upiorne karty do gry!  – mch… mam już tysiace kartek i karteczek, ale tym razem mega pozytyw! Karty są zwykłymi kartami do gry! Mała jest jeszcze za mała, żeby nimi pograć, ale dla nas dorosłych jak znalazł, jako alternatywa dla planszówek! Ku zaskoczeniu są dobrej jakości!

 

2. Podejrzane Wodne Balony!  – nie wiem, nie pytajcie, mój mózg nie jest w stanie rozkminić! Ale jest dużo balonów 🙂 Na pewno się przydają!

 

3. gazetka – jak gazetka, trochę komiksów, rebusów, malowanego. Całkiem niezła!

 

4. Konkursy.

Pierwszy z nich “misja tygrys” w którym należy dorysować zakończenie historii z klockami to super zabawa dla dzieciaka!

Drugi to często pojawiające się w tego typu gazetkach ankiety dla rodziców, ale tym razem mamy możliwość wygrania na prawdę super nagrody! Ja pierwszy raz chętnie wypełniam kupon i pobiegnę na pocztę! Dla mnie najfajniejsza jest Pościel z motywem Scooby’ego ale oczywiście dla dzieci będą klocki playmobile ze Scooby’m!

 

Polecam serdecznie 🙂

 

Jedna myśli w temacie “Konkurs ze Scooby’m :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.