Kolorowy miś receptą na dziecięcą radość

Dzisiejszy rynek zabawek obfituje w wiele interesujących propozycji. Niezależnie od tego, czy szukamy czegoś wyjątkowego dla córki, czy syna, z pewnością będziemy mieli w czym wybierać. Jeśli jednak nie mamy żadnego pomysłu, a widok wielu kolorowych zabawek na sklepowej półce przyprawia nas o zawrót głowy, warto postawić na sprawdzone, ponadczasowe propozycje.

Kolorowa zabawka o uniwersalnym charakterze – Miś Lelek

“Jestem Lelek Miś Twój mały, lubię miodzik doskonały i czułości lubię też, więc mnie przytul proszę Cię!” I tak pół dnia śpiewa nam miś Lelek. Ten solidnie wykonany, żółty futrzak posiada czerwone ubranko, pod którym kryje się miejsce na baterie. Miś robi wrażenie na wszystkich dzieciach.

Miś Lelek bawi i uczy!

Miś wizualnie wygląda bardzo ładnie, a jego piosenki są przyjemne nawet dla dorosłych. Kładąc się spać nie budzę się w nocy z głosami misia Lelka w głowie. Jego najważniejszą zaletą jest to, że poprzez piosenki uczy dzieci. Co prawda potrafi liczyć tylko do 3 i zna tylko trzy rodzaje zwierząt, kolorów i kształtów, jednak mimo wszystko miś Lelek zapewnia frajdę na długie godziny. Dużym minusem misia jest to, że jest dość ciężki i małe dzieci mają problemy z włączaniem piosenek (włącza się je nie tylko na brzuszku, ale także na rączkach i nóżkach).

Godna polecenia zabawka w przystępnej cenie

Solidny, kolorowy, dobrze wykonany i przyjemny miś w cenie zaledwie 65 zł. Ciekawą alternatywą dla misia Lelka jest Szczeniaczek Uczniaczek. Posiada on więcej piosenek i funkcji, ale też dużo więcej kosztuje. Trzeba na niego wydać co najmniej 100 zł. Ja z Mańką uwielbiamy misia Lelka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.