Julia przynosi skarpetki

Julia przynosi skarpetki to kolejna książka od Wydawnictwa Wilga i kolejna pozycja, która pozostanie na długo w naszych sercach. Moja dwulatka zakochała się w śmiesznej opowieści o skarpetkach i po jednym dniu czytania sama potrafi opowiedzieć tą mało skomplikowana historyjkę. Książka jest tak urocza, że nawet czytając ja po raz dziesiąty nie nudzimy się. Niewątpliwie Julia przynosi skarpetki, jest potwierdzeniem wysokiego poziomu ksiażek dla dzieci które oferuje Wilga.

Julia to mała urocza dziewczynka, z którą bez problemu utożsamią się nasze maluchy. Jej problemem w tej części jest problem zaginionych skarpet. Poszukiwania kończą sie humorystycznie co jeszcze bardziej zachęca mnie do zakupu kolejnych serii książki o Julii.

Julia przynosi skarpetki

Książka oprócz humorystycznej treści jest przepięknie ilustrowana. Ilustracje są na każdej stronie podobne dzięki czemu maluch może bez problemu opowiedzieć małą zmianę. Nie wątpliwie zachęca malucha do wspólnego czytania. A przecież głównym zadaniem książek dla maluchów jest pobudzenie ich wyobraźni, nauka czytania i opowiadania ale także zachęcenie do “miłości dla książek”.

Miś pracuś, pracuś Miś

Jedna myśli w temacie “Julia przynosi skarpetki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.